Дата: від до Скинути

Новоселівська громада запрошує всіх своїх маленьких жителів відсвяткувати День захисту дітей разом!

На вас чекатимуть: костюмований піратський квест, майстер-класи, захоплива смуга перешкод, батут, надувні гірки, фотозона, аквагрим, солодкі подарунки та призи. Всі розваги безкоштовні!! Зустрічаємося 5 червня о 10.30 в парку села Рунівщина. З собою мати хороший настрій, а якщо є бажання та змога — дрес-код пірата. Ми чекаємо кожну дитину нашої громади!

16:25 31.05.2021

У гості до Новоселівської громади завітали журналісти різноманітних всеукраїнських ЗМІ

Новоселівська громада радо ділиться напрацюваннями та здобутками. Напередодні в рамках престуру "Місцеві громади: успішні практики децентралізації на Полтавщині" у гості завітали журналісти різноманітних всеукраїнських ЗМІ. Під час роботи вони вивчали всі аспекти розвитку громади під час децентралізації: медицину й освіту, якість адміністративних, комунальних, соціальних послуг, стан доріг, освітлення вулиць та багато іншого. Не соромилися ставити "не зручні" питання голові громади Євгену Бові та депутатці обласної ради Ірині Степаненко, однак відповіді отримали прямі та чіткі. Такий обмін досвідом цікавий, корисний та допомагає налагодити контакти з іншими громадами країни. Новоселівській громаді є чим пишатися у своєму розвитку і є чим поділитися з колегами. Дякуємо усім підприємствам, та установам, що відкрили свої двері та прийняли делегацію. Особлива подяка "Лісовому равлику" - таким соціально-відповідальним підприємством може пишатися будь-яка громада країни!

15:43 28.05.2021

Шановні жителі Новоселівської громади, відтепер раз на місяць можна буде безплатно проконсультуватися з фахівцем Головного Управління Пенсійного фонду в Полтавській області

Щоб отримати відповідь на питання про нарахування пенсійних виплат не потрібно їхати в Полтаву! Кожного першого четверга місця, спеціаліст буде чекати на вас з 9.00 до 13.00 у приміщенні Новоселівської сільської ради. Наступна зустріч відбудеться 3 червня.

15:24 28.05.2021

Протягом місяця троє спеціалістів від громади будуть здобувати знання зі стратегічного просторового планування території громади

Фахівці Новоселівської сільської ради постійно навчаються. Протягом місяця троє спеціалістів будуть здобувати знання зі стратегічного просторового планування території громади. В майбутньому це дасть можливість створювати й ефективніше залучати інвестиційні програми та різноманітні проєкти. Це нові надходження на розбудову майже всіх сфер життя. Новоселівська громада одна з 20 на Полтавщині, що відібрані Полтавським регіональним офісом Програми U-LEAD для проходження навчання. Дякуємо за можливість!

08:52 28.05.2021

Увага! 1 червня 2021 року відключення газопостачання у селі Новоселівка

У зв'язку з аварійним станом газорозподільної системи та проведенням ремонтних робіт АТ "Полтавагаз" тимчасово припиняє постачення газу в селі Новоселівка. На період 9.00 з 1 червня 2021 року до завершення робіт. Про запуск газу АТ "Полтавагаз" повідомить додатково. АТ "Полтавагаз" телефон: 501-407, 104

08:28 28.05.2021

Новоселівська громада вітає з Днем народження завідувача Новоселівського будинку культури Юрія Андрущенка!

Бажаємо натхнення, здоров’я, радості в кожному дні та гідного життя з неймовірними пригодами, досягненнями й новими відкриттями! Дякуємо, що ви з нами!!

08:16 28.05.2021

У селах Новоселівської громади почали встановлювати нові дитячі майданчики

Завдяки активній допомозі жителів села Черкасівка було встановлено новий дитячий майданчик. Протягом однієї доби було розчищено територію, викорчувано дерева та чагарники, підготовлено все для роботи підрядників. Керівництво Новоселівської громади щиро дякує за допомогу та підтримку місцевим жителям, разом ми зможемо все!! 28 травня розпочнуться роботи по облаштуванню майданчика в селі Мар'ївка, Коломак та встановлення гойдалки на майданчику в Лісних Полянах.

08:14 28.05.2021

Увага! Триває сезон виявлення вибухонебезпечних предметів часів минулих війн

Лише за останній тиждень на Полтавщині зафіксовано вісім випадків виявлення вибухонебезпечних предметів часів минулих війн. Серед них боєприпаси, авіабомби, артснаряди, гранати. З початку року таких випадків було 65. Якщо під час польових робіт, в лісі чи за інших умов ви знайшли підозрілого предмета необхідно: - припинити будь-яку діяльність у районі виявлення такого предмета; - позначити небезпечне місце добре видимим орієнтиром, де знаходиться цей предмет та огородити його від сторонніх осіб. Для огорожі можна використовувати різні підручні матеріали: дошки, гілки, мотузки, шматки матерії тощо; - відійти на безпечну відстань (не менше 100 м) від знайденого предмета; - повідомити про знахідку екстрені служби (тел. 101, 102); - дочекатися прибуття фахівців, вказати місце знахідки та повідомити час її виявлення.

14:34 26.05.2021