Дата: від до Скинути

Шановні жителі Новоселівської громади! Запрошуємо вас 20 травня прийти на роботу, в школу чи просто вийти на прогулянку в вишитій сорочці чи платті

Шановні жителі Новоселівської громади! Цьогоріч День вишиванки припадає на 20 травня, тобто вже завтра. Запрошуємо всіх прийти на роботу, в школу чи просто вийти на прогулянку в вишитій сорочці чи платті. Вшануймо українські традиції разом! Фотографуйтеся та залишайте свої світлини у коментарях.

15:16 19.05.2021

Зробити ремонт у багатоквартирному будинку власними силами мешканцям майже не реально. А от залучивши державні грантові кошти та допомогу від громади цілком можливо. Керівники ОСББ Новоселівської громади зустрілися з представником Фонду Енергоефективності в Полтавській області. Фонд пропонує грантову допомогу на заходи з енергоефективності. Будинки де сформовані ОСББ можуть залучити грантові кошти на ремонт дахів, заміну вікон, вхідних дверей та утеплення будинку. Держава пропонує компенсацію від 40 до 50 % від суми всього ремонту. Ще частину коштів ОСББ можуть отримати як допомогу від громади. Все нове сприймається з обережністю, однак перші кроки до співпраці вже є. Вирішено цього тижня обстежити будинки з потенційними підрядниками для підбиття попереднього кошторису ремонтних робіт.

14:56 19.05.2021

У Новоселівській громаді розпочинають роботу національно-патріотичні клуби

Дружба, свобода, фізична витривалість, любов та повага до Батьківщини. Легко та цікаво розвивати ці якості в дітях Новоселівської громади будуть в національно-патріотичних клубах. Навчати хлопчиків та дівчаток у школах будуть ветерани АТО. Запрошуємо ваших дітей до навчання — буде цікаво!!

08:37 18.05.2021

Найцікавіше з щотижневої наради Новоселівської сільської ради

Успіх будь-якої справи чи ідеї в першу чергу залежать від вдалого планування. Щопонеділка голова Новоселівської громади Євген Бова разом з керівниками комунальних підприємств та відділів сільської ради, забираються для обговорення та розв'язання найнагальніших проблем громади.

20:31 17.05.2021

Спеціалісти соціальних служб Новоселівської громади підвищили свою кваліфікацію

Чи можливо протидіяти домашньому насильству? Як допомогти жертвам конфліктів? Як покращити супровід та надання соціальних послуг громадянам, які цього потребують? Соціальні служби Новоселівської громади щодня вирішують десятки таких питань. Спільно з Полтавським центром соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді наші працівники постійно підвищують свою кваліфікацію, адже послуги жителям громади мають надаватися на найвищому, сучасному рівні.

14:52 14.05.2021

Новоселівська громада вітає з Днем народження директорку Божківського НВК Валентину Берданову!

Бажаємо Вам міцного здоров’я, благополуччя, подальших успіхів у будь-яких починаннях. Валентина Олексіївна, нехай Вас сьогодні та завжди підтримують та надихають рідні люди, розуміють та допомагають колеги!

08:47 14.05.2021

Допоможіть Новоселівській громаді перемогти в конкурсі та отримати 500 тисяч грантових коштів на створення молодіжного табору

Друзі! Розпочалося голосування за проєкти конкурсу "Наша громада"! Від Новоселівської громади подано проєкт молодіжного табору "Громада – це ми!" Виграш у конкурсі — це можливість для Новоселівської громади виграти 500 тисяч грантових коштів на створення молодіжного табору! Знайдіть 5 хвилин, щоб проголосувати, адже насправді це дуже просто!! Нам дуже потрібна ваша підтримка! Скопіюйте посиланням, вставте в ваш браузер, а далі скористуйтеся нашими підказками. Посилання на конкурс: https://otg.fakty.com.ua/communities/novoselivska-hromada?fbclid=IwAR0bp4U7WebuzHQe_hbRjyBdrp41uAh1uZuMpWeQGzL65L8JMDFJFOTvrmg#

11:15 12.05.2021