Дата: від до Скинути

Викладаємо частину етеру телепрограми PTV День за участі голови Новоселівської громади Євгена Бови

15 липня в прямому етері програми PTV День Євген Бова розповідав про життя Новоселівської громади та обговорював з ведучим різні новини України та світу. Розуміючи, що годинний ефір передивитися складно, до вашої уваги частина передачі де голова громади обговорює саме життя та розвиток у Новоселівській ТГ. Повний випуск можна переглянути на Ютюб каналі Полтавське телебачення.

09:30 16.07.2021

Новоселівська громада вітає з Днем народження художнього керівника Рунівщинського будинку культури Вікторію Гресь!

Бажаємо натхнення, здоров’я, гармонії, радості в кожному дні з неймовірними пригодами, досягненнями й новими відкриттями! Радіємо, що Ви частина нашої родини!!

08:46 16.07.2021

Місцева пожежна охорона Новоселівської громади продовжує дезінфікувати під'їзди та прибудинкові території багатоквартирних будинків

Попри зниження захворюваності в Україні на коронавірусну інфекцію COVID-19 забувати про карантинні заходи не варто. Місцева пожежна охорона Новоселівської громади продовжує обробляти під'їзди та прибудинкові території багатоквартирних будинків. Пам'ятаємо, що хворобу ще не здолали, носіть захисні маски та залишайтеся вдома в разі хвороби!

11:43 14.07.2021

Відбулася традиційна щотижнева нарада голови громади з керівниками структурних підрозділів

Традиційно початок тижня голова Новоселівської громади Євген Бова розпочав з наради з керівниками структурних підрозділів сільської ради. Літо в розпалі тож справ чимало. Лише під час конструктивних, спільних обговорень можна встигнути все заплановане.

10:52 12.07.2021

Робити хороше легко, коли маєш підтримку однодумців. Голова громади Євген Бова підписав меморандум про співпрацю з "Координаційною Радою Громадських Організацій учасників АТО". Запланували встановити меморіал учасникам АТО/ООС та відкриття дитячого табору військово- патріотичного виховання.

09:58 11.07.2021