Дата: від до Скинути

Анні та Віктору Горожанкіним, батькам загиблого воїна, жителя села Рунівщина Сергія Горожанкіна, вручили орден "За мужність" III ступеня (посмертно)

Військовий загинув 12 березня 2022 року внаслідок тяжкого поранення, отриманого в зоні бойових дій. Орден військовому присвоєно посмертно відповідно до указу президента України Володимира Зеленського від 17 січня 2023 року. Нагороду вручили Сергію Горожанкіну за особисту мужність і самовіддані дії, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України та вірність військовій присязі. Виконав почесну місію та вручив відзнаку представник 95-тої окремої десантно-штурмової бригади Олександр Ковтун та працівник РТЦК та СП майор Олександр Башлій. Пишаємося нашими мужніми воїнами, їхнім героїзмом та пам’ятаємо, завдяки кому українці можуть зустрічати новий день. Щодня дякуємо їм за це та ніколи не забудемо, якої ціною Україна виборює право на свободу.

15:22 31.05.2023

Вітаємо з днем народження депутата Новоселівської сільської ради восьмого скликання Станіслава Петровича Тріфонова!

Хочу привітати Вас із днем народження! Бажаємо міцного здоров’я, радості, удачі, щастя. Щоб завжди здійснювались всі бажання. Достатку, подорожей й завжди правильних людей поряд.

08:00 27.05.2023

Стартувала інформаційна кампанія #ШахрайГудбай: нагадуємо про важливі правила платіжної безпеки

Національний банк України із 03 травня 2023 року розпочав Всеукраїнську інформаційну кампанію з платіжної безпеки #ШахрайГудбай. Вона стане продовженням першої подібної кампанії, що успішно пройшла у 2020 році.  Її мета – поліпшити обізнаність громадян та нагадати їм про основні правила безпеки під час безготівкових розрахунків, особливо в мережі Інтернет.

13:24 24.05.2023

Змінено дату проведення щорічної разової грошової виплати до 5 травня ветеранам війни, учасникам бойових дій та деяким іншим категоріям

15 квітня 2023 року набрав чинності Закон України «Про внесення змін до деяких законів України щодо разової грошової виплати ветеранам війни та жертвам нацистських переслідувань» від  20 березня 2023 року  за №2983-ІХ. Даним нормативним актом внесено зміни до Законів України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту» та «Про жертви нацистських переслідувань». Порядок виплати грошової допомоги та її розмір визначає Кабінет Міністрів України в межах бюджетних призначень, установлених Законом України про Державний бюджет. Цього року така виплата здійснюватиметься до Дня Незалежності України – тобто 24 серпня (замість 5 травня), відповідно до ухваленого 20 березня 2023 року Закону України «Про внесення змін до деяких законів України щодо разової грошової виплати ветеранам війни та жертвам нацистських переслідувань».

13:23 24.05.2023

Вітаємо з днем народження начальницю відділу цифрового розвитку, інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Олександру Шилову!

З Днем народження! Бажаємо менше занепокоєння в житті, більше радощів і чудес! Нехай така чудова і приголомшлива жінка не знає прикрощів і завжди буде оточена любов'ю, турботою, щастям!

08:27 24.05.2023