Дата: від до Скинути

Змінено дату проведення щорічної разової грошової виплати до 5 травня ветеранам війни, учасникам бойових дій та деяким іншим категоріям

15 квітня 2023 року набрав чинності Закон України «Про внесення змін до деяких законів України щодо разової грошової виплати ветеранам війни та жертвам нацистських переслідувань» від  20 березня 2023 року  за №2983-ІХ. Даним нормативним актом внесено зміни до Законів України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту» та «Про жертви нацистських переслідувань». Порядок виплати грошової допомоги та її розмір визначає Кабінет Міністрів України в межах бюджетних призначень, установлених Законом України про Державний бюджет. Цього року така виплата здійснюватиметься до Дня Незалежності України – тобто 24 серпня (замість 5 травня), відповідно до ухваленого 20 березня 2023 року Закону України «Про внесення змін до деяких законів України щодо разової грошової виплати ветеранам війни та жертвам нацистських переслідувань».

13:23 24.05.2023

Вітаємо з днем народження начальницю відділу цифрового розвитку, інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Олександру Шилову!

З Днем народження! Бажаємо менше занепокоєння в житті, більше радощів і чудес! Нехай така чудова і приголомшлива жінка не знає прикрощів і завжди буде оточена любов'ю, турботою, щастям!

08:27 24.05.2023

Щорічно 23 травня українці відзначають неофіційне свято - День Героїв України

Цього дня ми вшановуємо пам'ять всіх героїв, які відстоювали її суверенітет і незалежність і просто зараз ведуть боротьбу проти російської армії за нашу свободу. Це горде і одночасно сумне свято - багато українських героїв розплатилися життям заради своєї країни.

11:01 23.05.2023

Підрозділ місцевої пожежної охорони Новоселівської громади спільно з фахівцями ДСНС та працівниками поліції проводять профілактичні рейди населеними пунктами громади

Кожен власник приватного домогосподарства має знати правила поведінки під час пожежі та безпеки в побуті. Та нагадати ці правила та мати можливість поставити фахівцю, дуже важливо.

14:56 22.05.2023

Фахівці Новоселівської громади взяли участь у виїзній нараді "Зміни у сфері земельного законодавства.   Створення у територіальних громадах області служби з контролю за використанням та охороною земель"

Фахівці Новоселівської громади взяли участь у виїзній нараді "Зміни у сфері земельного законодавства.  Створення у територіальних громадах області служби з контролю за використанням та охороною земель"

Нарада відбулася за ініціативи Департаменту агропромислового розвитку Полтавської обласної військової адміністрації та представників інших територіальних громад області.

10:31 22.05.2023

В Україні реалізуються чотири проєкти на підтримку малого та середнього бізнесу

З липня 2022 року в Україні реалізуються чотири проєкти на підтримку малого та середнього бізнесу "ЄРобота", "Своя справа", "Своя теплиця", "Свій сад", "Новий рівень", а також новий проєкт для ветеранів, спрямований на розвиток або започаткування нового.

09:44 22.05.2023

Вітаємо з днем народження депутата Новоселівської сільської ради восьмого скликання Вадима Анатолійовича Куксу!

Прийміть наші вітання та побажання з усього серця: перш за все, міцного здоров'я, а також — достатку та гармонії, добробуту в домі, щастя в сім’ї. Нехай все, що Ви побажаєте сьогодні, неодмінно збувається!

08:00 20.05.2023