В Україні реалізуються чотири проєкти на підтримку малого та середнього бізнесу

З липня 2022 року в Україні реалізуються чотири проєкти на підтримку малого та середнього бізнесу "ЄРобота", "Своя справа", "Своя теплиця", "Свій сад", "Новий рівень", а також новий проєкт для ветеранів, спрямований на розвиток або започаткування нового.

11:04 12.05.2023

12 травня відзначається Міжнародний день медичної сестри

Наша найщиріша подяка всім медичним сестрам громади за вашу щоденну нелегку працю. Вклоняємося кожній хто полишивши родини, рятує наших військових на фронті! Хочемо побажати багато сил та мужності в цей нелегкий час.

10:26 12.05.2023

Новоселівська громада - учасник проєкту «Людський вимір»: ефективне управління за допомогою даних та залучення громад

Проєкт реалізується за допомоги Міжнародної організації з міграції та фінансової підтримки Міністерства закордонних справ, торгівлі та розвитку Уряду Канади. Виконавчий партнер в Полтавській області - БО «Світло надії». Він передбачає навчання фахівців за такими напрямами:

13:53 11.05.2023

Інформація надана Міністерством з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України

Через війну в багатьох громадян знищено або ж пошкоджено документи на право власності. Втім, щоб отримати відшкодування за зруйноване житло, необхідно їх відновити. У разі втрати документа на право власності видається дублікат втраченого або зіпсованого документа.

14:04 09.05.2023