Дата: від до Скинути

Із 4 липня 2023 року й до завершення ремонтних робіт в селах Петрашівка, Рунівщина буде відсутнє постачання природного газу

Полтавське управління експлуатації газорозподільної системи АТ "Полтавагаз" повідомляє, що з 4 липня 2023 року й до завершення ремонтних робіт в селах Петрашівка, Рунівщина буде відсутнє постачання природного газу. Інформація надана АТ "ПОЛТАВАГАЗ". Тел. для довідок 50-14-07.

16:54 30.06.2023

На Полтавщині стартував проєкт «Зупинка.Я»

Наприкінці травня за участі громадської організації «Центр психологічної допомоги «Конфіденс» стартував новий масштабний багатофункціональний проєкт «Зупинка: Я» – спільна ініціатива програми Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ), держави і громадських організацій для надання комплексної психологічної допомоги та психоедукації для зміцнення психічного здоров’я, попередження виснаження та відновлення ресурсу українців.

16:44 30.06.2023

Просимо віднайти кілька хвилин та пройти опитування щодо якості надання послуг у ЦНАСПах громади

ЦНАСПи Новоселівської громади місце, куди жителі громади та ВПО приходять із різноманітними питаннями щодо адмінпослуг, адже саме тут вони можуть отримати кваліфіковану допомогу.

14:36 30.06.2023

Запрошуємо всіх на звітний концерт колективів художньої самодіяльності

Концерт відбудеться в рамках обласного огляду-конкурсу народної творчості "Звучи, рідна мово!" на відзначення 80-річчя від дня народження Героя України, народної артистки України, лауреата Державної премії України ім. Тараса Шевченка, повного кавалера ордена Княгині Ольги - Раїси Опанасівни Кириченко.

16:45 29.06.2023

Сказ: що варто знати аби вберегтися!

Сказ — це гостре особливо небезпечне  вірусне захворювання  усіх теплокровних тварин і людини, спричинене нейротропним вірусом сказу. Характеризується розвитком своєрідного енцефаліту зі стрімким пошкодженням центральної нервової системи і завжди закінчується смертю.

10:28 29.06.2023

Обережно лістеріоз!

Лістеріоз – це інфекційне захворювання, спричинене мікроорганізмами. Ці бактерії широко розповсюджені у природі, їх знаходять у ґрунті, піску, воді. Список джерел (резервуарів) лістерій – досить великий: це можуть бути дикі гризуни, сільськогосподарські тварини (особливо вівці і свині), домашні і дикі тварини (бродячі коти і собаки), а також дикі птахи, в тому числі голуби. Продукти харчування – молоко, м'ясо, риба, овочі, фрукти для збудника – просто відмінне живильне середовище для росту мікроорганізмів.

10:26 29.06.2023

Від щирого серця вітаємо з Днем народження начальницю відділу загальної, кадрової та організаційної роботи Інну Тарасенко!

Бажаємо, щоб на Вашому шляху зустрічалися тільки щирі та потрібні люди, щоб Ви завжди бачили нові ідеї, можливості й рішення! Відчували себе сильною, впевненою та обов’язково щасливою – кожного дня!

09:40 29.06.2023

Надзвичайники Полтавщини закликають населення та суб‘єктів господарської діяльності дотримуватися пожежної безпеки під час збирання урожаю!

Одним з факторів ризику у період жнивної кампанії є - спалювання стерні, післяжнивних залишків та розкладання багать на полях.

15:37 28.06.2023