Анні та Віктору Горожанкіним, батькам загиблого воїна, жителя села Рунівщина Сергія Горожанкіна, вручили орден "За мужність" III ступеня (посмертно)

Дата: 31.05.2023 15:22

Військовий загинув 12 березня 2022 року внаслідок тяжкого поранення, отриманого в зоні бойових дій.
Орден військовому присвоєно посмертно відповідно до указу президента України Володимира Зеленського від 17 січня 2023 року. Нагороду вручили Сергію Горожанкіну за особисту мужність і самовіддані дії, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України та вірність військовій присязі.
Фото без описуФото без описуФото без опису
Виконав почесну місію та вручив відзнаку представник 95-тої окремої десантно-штурмової бригади Олександр Ковтун та працівник РТЦК та СП майор Олександр Башлій.
Пишаємося нашими мужніми воїнами, їхнім героїзмом та пам’ятаємо, завдяки кому українці можуть зустрічати новий день.
Щодня дякуємо їм за це та ніколи не забудемо, якої ціною Україна виборює право на свободу.