Дякуємо керівництву ТОВ “Сойл-Сервіс” за турботу та високий рівень соціальної відповідальності

Дата: 29.05.2023 10:28

Днями в селі Терентіївка встановлено нову огорожу на дитячому майданчику.

Територія для ігор дітей дошкільного віку обов’язково повинна мати чітко визначені межі. Це пояснюється виключно турботою про нове покоління. Огорожа дитячого майданчика не стільки елемент декору, а міра безпеки для дитини. Погодьтеся, навіть низький парканчик здатний обмежити дитячу мобільність, зупинити цікавого непосиду при виході за межі ділянки.

Фото без описуФото без опису

Даний простір огороджено за допомоги ТОВ “Сойл-Сервіс”. Дякуємо керівництву підприємства за турботу та високий рівень соціальної відповідальності.

Ми вдячні усім підприємцям, які в часи економічної скрути у своїй роботі продовжують неухильно дотримуватися принципів взаємодопомоги, та виявляють увагу до потреб громади та її жителів.

Разом ми зможемо зробити більше для рідної країни, для її економічного розвитку, для покращення рівня життя в кожному селі.