Дата: від до Скинути

Увага! Шановні жителі Новоселівської громади та наші гості з інших міст! З 03.07. по 17.07.2023 року буде перебувати в відпустці Ганна Тверетіна, адміністратор ЦНАСПу в селі Нестеренки. Однак послуги будуть надаватися, приймання громадян здійснюватиме за попереднім записом інший адміністратор. А саме Провороцька Юлія Василівна телефон: 050-735-72-90.

11:31 04.07.2023

06 липня 2023 року в приміщенні Новоселівської сільської ради відбудеться зустріч з спеціалістом Головного Управління Пенсійного фонду в Полтавській області

Шановні жителі громади, нагадуємо, що 06 липня 2023 року, з 9:00 до 12:00 в приміщенні Новоселівської сільської ради спеціаліст Головного Управління Пенсійного фонду в Полтавській області безкоштовно надаватиме консультації.

11:25 04.07.2023

Із 4 липня 2023 року й до завершення ремонтних робіт в селах Петрашівка, Рунівщина буде відсутнє постачання природного газу

Полтавське управління експлуатації газорозподільної системи АТ "Полтавагаз" повідомляє, що з 4 липня 2023 року й до завершення ремонтних робіт в селах Петрашівка, Рунівщина буде відсутнє постачання природного газу. Інформація надана АТ "ПОЛТАВАГАЗ". Тел. для довідок 50-14-07.

16:54 30.06.2023

На Полтавщині стартував проєкт «Зупинка.Я»

Наприкінці травня за участі громадської організації «Центр психологічної допомоги «Конфіденс» стартував новий масштабний багатофункціональний проєкт «Зупинка: Я» – спільна ініціатива програми Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ), держави і громадських організацій для надання комплексної психологічної допомоги та психоедукації для зміцнення психічного здоров’я, попередження виснаження та відновлення ресурсу українців.

16:44 30.06.2023

Просимо віднайти кілька хвилин та пройти опитування щодо якості надання послуг у ЦНАСПах громади

ЦНАСПи Новоселівської громади місце, куди жителі громади та ВПО приходять із різноманітними питаннями щодо адмінпослуг, адже саме тут вони можуть отримати кваліфіковану допомогу.

14:36 30.06.2023

Запрошуємо всіх на звітний концерт колективів художньої самодіяльності

Концерт відбудеться в рамках обласного огляду-конкурсу народної творчості "Звучи, рідна мово!" на відзначення 80-річчя від дня народження Героя України, народної артистки України, лауреата Державної премії України ім. Тараса Шевченка, повного кавалера ордена Княгині Ольги - Раїси Опанасівни Кириченко.

16:45 29.06.2023

Сказ: що варто знати аби вберегтися!

Сказ — це гостре особливо небезпечне  вірусне захворювання  усіх теплокровних тварин і людини, спричинене нейротропним вірусом сказу. Характеризується розвитком своєрідного енцефаліту зі стрімким пошкодженням центральної нервової системи і завжди закінчується смертю.

10:28 29.06.2023

Обережно лістеріоз!

Лістеріоз – це інфекційне захворювання, спричинене мікроорганізмами. Ці бактерії широко розповсюджені у природі, їх знаходять у ґрунті, піску, воді. Список джерел (резервуарів) лістерій – досить великий: це можуть бути дикі гризуни, сільськогосподарські тварини (особливо вівці і свині), домашні і дикі тварини (бродячі коти і собаки), а також дикі птахи, в тому числі голуби. Продукти харчування – молоко, м'ясо, риба, овочі, фрукти для збудника – просто відмінне живильне середовище для росту мікроорганізмів.

10:26 29.06.2023