Дата: від до Скинути

Можливі тимчасові перерви в електропостачанні в деяких селах громади 28 квітня 2023 року

У зв’язку з проведенням робіт на мережах АТ “ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО” пов’язаних з усуненням скарг споживачів, підприємство повідомляє, що з 08:00 до 17:00 28 квітня можливі тимчасові перерви в електропостачанні в селах Крюкове, Березівка, Божківське.

10:03 25.04.2023

Можливі тимчасові перерви в електропостачанні в деяких селах громади 27 квітня 2023 року

У зв’язку з проведенням робіт на мережах АТ “ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО” пов’язаних з усуненням скарг споживачів, підприємство повідомляє, що з 08:00 до 17:00 27 квітня можливі тимчасові перерви в електропостачанні в селах Терентіївка та Крюкове.

10:02 25.04.2023

Вітаємо з днем ​​народження державного реєстратора з питань державної реєстрації юридичних осіб та фізичних осіб – підприємців – Наталію Єрмашову

Бажаємо міцного здоров'я, найбажанішого щастя, справжнього кохання та успіху в будь-яких починаннях. Нехай удача завжди йде з Вами пліч-о-пліч, а негаразди та смуток не знайдуть дорогу до Вас. Завжди довіряйте собі й не бійтеся розширювати межі світу.

08:00 25.04.2023

Можливі тимчасові перерви в електропостачанні в селах Терентіївка та Рунівщина 26-27 квітня 2023 року

У зв’язку з проведенням робіт на мережах АТ “ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО” підприємство повідомляє, що з 08:00 26 квітня до 08:00 27 квітня можливі тимчасові перерви в електропостачанні в селах Терентіївка та Рунівщина.

09:57 21.04.2023

Вітаємо з днем народження начальника місцевої пожежної охорони Володимира Нагнія!

Хочемо побажати ніколи не зупинятися, сміливо мріяти, швидко діяти, бути впевненим у собі та своїх бажаннях. Нехай кожна мета буде досягнутою завдяки доброму здоров‘ю, підтримці ваших люблячих друзів та близьких. Хай Бог благословляє вас і веде по життю!

08:00 21.04.2023

Закликаємо жителів Новоселівської громади та всіх хто відвідує на території громади могили родичів, утриматися від використання пластику

Дні після Великодня час, коли українці вшановують пам’ять своїх померлих близьких. Вихідними синоптики прогнозують суху та сонячну погоду, тож більшість жителів традиційно підуть на кладовища, щоб зробити весняне прибирання та віддати шану своїм близьким.

11:20 20.04.2023

Запрошуємо всіх охочих здобути вищу освіту в Академії Державної пенітенціарної служби

Державна установа "ПОЛТАВСЬКА УСТАНОВА ВИКОНАННЯ ПОКАРАНЬ (№23)" запрошує всіх охочих здобути вищу освіту за державним замовленням на безкоштовній основі в Академії Державної пенітенціарної служби за спеціальностями: "Право", "Психологія", "Економіка", "Правоохоронна діяльність".

10:01 20.04.2023