Дата: від до Скинути

Рік тому, цього дня захищаючи територіальну цілісність України та життя кожного громадянина, загинув житель Новоселівської громади Анатолій Кір'ян

Проживав Герой у селі Крюкове нашої громади. Анатолій був покликаний до лав Збройних сил України на початку російського вторгнення. ⠀ Загинув наш земляк у Курахівському районі Донецькій області, під час ворожих артилерійських обстрілів. У нього залишилися мама, брат, дві доньки та маленький онук.

08:00 13.07.2023

Мінцифра розпочинає дослідження рівня цифровізації в громадах України

Мінцифра спільно з Фондом Східна Європа та Делойт запускає Індекс цифрової трансформації громад України. Це допоможе визначити рівень цифрових послуг і стан діджитал-інфраструктури в територіальних громадах України, а також дозволить виокремити пріоритетні напрями цифрового розвитку й системного впровадження інструментів е-урядування, е-комерції тощо.

09:25 11.07.2023

Як припинити платити аліменти, якщо дитина почала проживати з вами?

Дедалі частіше трапляються випадки, коли дитина, на утримання якої один з батьків сплачував аліменти, змінює своє місце проживання та може жити з тим із батьків, з якого за рішенням суду стягувались аліменти. Такі обставини потребують вчинення певних дій від платника аліментів, адже припинення стягнення останніх не відбувається автоматично.

15:08 10.07.2023

Безпека у цифровому просторі

Кібербезпека і кібергігієна є надзвичайно важливими саме зараз, бо, захищаючи себе, кожен захищає країну. Однаково важливо захистити і власний смартфон, і компанію чи установу. Поговоримо коротко про те, як вберегти свої дані в інтернет просторі. Як не стати жертвою шахраїв та захистити свої акаунти.

11:24 10.07.2023

На Полтавщині провели штабні тренування з цивільного захисту

В обласній адміністрації провели планове штабне тренування з органами управління цивільного захисту. Тема тренувань – порядок дій у разі загрози або виникнення надзвичайної ситуації, пов’язаної з можливим забрудненням території радіоактивними речовинами.

11:22 10.07.2023

Увага! Шановні жителі Новоселівської громади та наші гості з інших міст! З 03.07. по 17.07.2023 року буде перебувати в відпустці Ганна Тверетіна, адміністратор ЦНАСПу в селі Нестеренки. Однак послуги будуть надаватися, приймання громадян здійснюватиме за попереднім записом інший адміністратор. А саме Провороцька Юлія Василівна телефон: 050-735-72-90.

11:31 04.07.2023