Дата: від до Скинути

Вітаємо з Днем народження директорку Полтавського районного клінічного центру первинної медичної допомоги - Наталію Удовіченко!

Бажаємо запалу енергії та сил для підкорення нових вершин! Хай Ваше інноваційне мислення сприяє реалізації найсміливіших задумів та планів!

08:00 06.05.2023

Як зареєструвати місце проживання малолітньої дитини, коли один із батьків не дає згоди?

Доволі часто через непорозуміння та ворожі стосунки батьків страждають інтереси дітей. Питання зміни місця реєстрації дитини часто загострюється після розлучення сімейної пари. Коли виникає потреба змінити місце реєстрації дитини, один з батьків може «на зло» іншому просто не давати дозволу на таку дію. Такою поведінкою один з батьків не лише створює проблему для іншого, а і порушує права дитини.

09:05 04.05.2023

Зустріч з фахівцем пенсійного фонду відбудеться 04 травня 2023 року

Шановні жителі громади, нагадуємо, що 04 травня  2023 року, з 9:00 до 12:00 в приміщенні Новоселівської сільської ради спеціаліст Головного Управління Пенсійного фонду в Полтавській області безкоштовно надаватиме консультації.

10:00 03.05.2023

Можливі тимчасові перерви в електропостачанні в  селах Крюкове та Божківське  05 травня 2023 року

Можливі тимчасові перерви в електропостачанні в селах Крюкове та Божківське 05 травня 2023 року

У зв’язку з виконанням робіт на мережах АТ “ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО”, підприємство повідомляє, що з 08:00 до 20:00 05 травня можливі тимчасові перерви в електропостачанні в селах Крюкове та Божківське.

10:00 02.05.2023