Ферма "Лісовий равлик" включена до туристичного маршруту Полтавщиною

«Лісовий равлик» - одна з туристичних «родзинок» нашої громади, яка приваблює відвідувачів не лише з Полтавщини, але й з інших областей. Відтепер в рамках  туристичного маршрут у “Етномузей пива – етнопоселення “Старий хутір”  (смт. Опішня) – ферма “Лісовий равлик” (с. Терентіївка) усі охочі можуть відвідати незвичайну ферму.

11:01 15.11.2020

“Хвала рукам, що пахнуть хлібом”. Відзначаємо День працівників сільського господарства

“Хвала рукам, що пахнуть хлібом” – ці слова народної мудрості стосуються Вас, наші дорогі трудівники та дбайливі господарі, які щодня розумом, серцем, невтомними руками, зберігаєте багато століть нашу благодатну ниву!

10:27 15.11.2020

УВАГА! Друге пленарне засідання першої сесії восьмого скликання Новоселівської сільської ради

Друге пленарне засідання першої сесії восьмого скликання Новоселівської сільської ради Полтавського району Полтавської області відбудеться 19 листопада 2020 року о 14 годині 00 хв. в приміщенні Новоселівського сільського будинку культури за адресою: вул. Олени Пчілки, 33 с. Новоселівка.

16:09 13.11.2020

Арт-студія Веселі саморобки запрошує до своєї компанії

Нещодавно в закладах культури Новоселівської громади почала роботу арт-студія «Веселі саморобки», де діти мають змогу займатися своїми улюбленими видами мистецтва, створювати маленькі шедеври власними руками.

10:51 13.11.2020

Пільгові категорії населення отримують талони на проїзд у громадському транспорті

Сьогодні працівники загального відділу Новоселівської сільської ради Інна Ждан та Інна Тарасенко упродовж кількох годин виписували талони на проїзд у громадському транспорті пільговим категоріям населення у селі Крюково.

21:32 11.11.2020