Звернення до жителів Новоселівської громади щодо недопущення виникнення надзвичайних ситуацій під час травневих свят

Дата: 28.04.2021 10:05

Шановні жителі громади! Наближаються травневі та великодні свята. Велике прохання до кожного — будьте обачними при використанні відкритого вогню, свічок, лампадок та світильників! Нагадуємо — пандемія коронавірусу не відступає. Дотримуйтеся карантинних вимог: не скупчуйтеся в церквах під час богослужінь, одягайте маски та бережіть один одного!

Полтавська районна державна адміністрація з метою недопущення виникнення надзвичайних ситуацій на час травневих свят та святкування Великодня рекомендує керівникам підприємств, установ, організацій району провести позапланові інструктажі з працівниками та населенням щодо дотримання техногенної та пожежної безпеки.

Дякуємо всім за розуміння та співпрацю!