Графік освячення великодніх кошиків у селах Новоселівської громади

Дата: 29.04.2021 12:22

Шановні жителі Новоселівської громади, святкове освячення великодніх кошиків у ваших селах відбудеться за  графіком.

Шановні жителі Новоселівської громади, святкове освячення великодніх кошиків у ваших селах відбудеться за наступним графіком:

села Новоселівка та Терентіївка – 1 травня (субота) з 14.00 до 15.00 поблизу Новоселівського сільського клубу. Освячення проводитиме отець Олександр з села Микильське. Та 2 травня з 5.00 ранку, освячення проводитеме отець Василь.

село Пасківка – 1 травня о 18.00 Освячення проводитиме отець Ростислав з села Ковалівка.

село Петрашівка – 1 травня (субота) з 15.30 до 16.30 поблизу Петрашівського сільського клубу. Освячення проводитиме отець Олександр з села Микільське.

село Божківське – 2 травня (неділя) з 7.00 до 8.00 Освячення проводитиме настоятель Свято-Петропавлівської церкви (Полтава, Дублянщина) отець Андрій.

село Черкасівка – 2 травня 0 9.30. Освячення проводитиме настоятель Свято-Покровської церкви (село Степне) отець Миколай.

село Божково – 2 травня 0 10.00. Освячення проводитиме настоятель Свято-Покровської церкви (село Степне) отець Миколай.

село Рунівщина – 2 травня 0 2.00 та 7.30 Освячення проводитиме настоятель Георгієвської церкви отець В’ячеслав.

село Мар’ївка – 2 травня 0 6.30. Освячення проводитиме отець Василь з села Милорадово.

село Нестеренки – 2 травня 0 7.00. Освячення проводитиме отець Василь з села Милорадово.

село Шили – 2 травня 0 5.30 Освячення проводитиме настоятель Георгієвської церкви отець В’ячеслав.

село Надержинщена – 1 травня (субота) о 17.30 поблизу дитячого майданчика. Освячення проводить отець Ростислав з села Ковалівка.

2 травня 0 6.30 Освячення проводитиме настоятель Георгієвської церкви отець В’ячеслав.

село Кованьківка – 2 травня 0 6.00 Освячення проводитиме настоятель Георгієвської церкви отець В’ячеслав.

Просимо всіх пам’ятати про карантинні обмеження: не скупчуйтеся та одягайте маски! Бережімо один одного!