2 лютого – Всесвітній день водно-болотних угідь

2 лютого, в день заснування Конвенції про водно-болотні угіддя, що мають міжнародне значення, головним чином як середовище існування водоплавних птахів у 1971 році в м. Рамсар (Іран), відзначається Всесвітній день водно-болотних угідь.

09:23 03.02.2021

Налагоджено співпрацю Новоселівської сільської ради і Благодійної організації «КАРІТАС ПОЛТАВА»

Новоселівська сільська рада постійно співпрацює з благодійними організаціями, у різних сферах діяльності. Однією з таких є БЛАГОДІЙНА ОРГАНІЗАЦІЯ «БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД «КАРІТАС ПОЛТАВА».

13:27 02.02.2021

Конкурс на розробку символіки Новоселівської ОТГ

Метою конкурсу є створення та визначення символіки Новоселівської об’єднаної територіальної громади – гасла, логотипа, Прапора та Герба, які будуть спрямовані на формування позитивного іміджу громади в Україні та за кордоном, промоцію культурного, економічного, наукового та соціального потенціалу громади і використовуватиметься в рекламних, промоційних та інших заходах.

16:49 01.02.2021

Програма «Соціальна громада» – в дії!

Наш ЦНАП не обходить стороною і діджиталізація. Наразі ми підключили та тестуємо роботу в програмі «Соціальна громада» – це можливість зменшити обсяги паперу та прискорити процес передачі документів від адміністратора до районного управління соцзахисту населення.

11:50 29.01.2021

Наближаємо послуги до споживача!

Наші адміністратори – це команда професіоналів, яка працює для людей! Нам важливо, щоб кожен наш житель громади міг отримати якісну послугу на місці, не виїжджаючи зі свого села!

10:54 29.01.2021