Дата: від до Скинути

Попередження про можливі порушення графіків пасажирських перевезень у зв’язку зі складними погодними умовами

За даними УкрГідрометцентру, 12-13 лютого в Україні передбачаються складні погодні умови, хуртовини, снігові замети, на дорогах ожеледиця. Пориви вітру 15-20 м/с. Місцями налипання мокрого снігу, ожеледь.

12:39 12.02.2021

Представники Новоселівської ТГ пройшли конкурсний відбір на навчання у Zero Waste Academy Deep Level

Протягом семи місяців (з 11.02.2021 по 15.08.2021 р.) директор Агенції місцевого розвитку Юлія Попова та начальник відділу земельних відносин, архітектури, просторового планування, розвитку територій та екологічної безпеки Інна Красношапка проходитимуть спеціалізований навчально-практичний курс Академії, який реалізується “Центром громадських та медійних ініціатив” (Kharkiv Zero Waste) та ГО “Український центр європейської політики” за підтримки GIZ і розрахований на підготовку ефективних управлінців ТПВ на місцях.

08:27 12.02.2021

Обірвалося життя Героя Олександра Глушка

На жаль кращі з кращих віддають свої життя заради того, щоб ми мали мирне небо над головою. Гинуть молоді хлопці, цвіт нації,  серед яких і житель нашої громади.

17:51 11.02.2021

Стан справ в освіті Новоселівської громади

На третій позачерговій сесії Новоселівської сільської ради, яка відбулася 26 січня 2021 року депутати остаточно прийняли в комунальну власність нашої громади заклади шкільної та дошкільної освіти. Та передали їх в управління відділу освіти виконавчого комітету Новоселівської сільської ради. Від цього дня розпочався новий етап у розвитку освітнього простору нашої громади.

10:24 11.02.2021

Повідомляємо графік роботи секції вільної боротьби в Новоселівському будинку культури.

Відділ культури, молоді, спорту та туризму Новоселівської сільської ради повідомляє, що з 15.02.2021 року у приміщенні Новоселівського будинку культури запрацює секція вільної боротьби.

14:12 10.02.2021

Формуємо позитивний імідж громади!

Для сучасної громади формування позитивного іміджу серед інших громад та потенційних інвесторів є основою її спроможності й подальшого розвитку. Саме тому Агенція місцевого розвитку Новоселівської сільської ради налагоджує комунікацію і співпрацю з представниками громадського сектору, підприємництва, благодійних установ і організацій, залучає партнерів до проектної діяльності.

10:42 10.02.2021