Проведено історичний дайджест «Пам’ятаємо Крути»

В Новоселівському бібліотечному просторі спільно з Новоселівською «Пластовою домівкою» для учнів старших класів Новоселівської ЗОШ І-ІІІ ступенів було проведено історичний дайджест «Пам’ятаємо Крути».

09:45 28.01.2021

Вітаємо з Днем народження Людмилу Меланченко!

Шановна Людмило Іванівно!, у цей радісний для Вас і Ваших близьких день від усього серця бажаємо Вам здоров'я, невичерпної енергії, миру і благополуччя, щоб удача, щастя, увага друзів і тепло домашнього вогнища завжди були з Вами!

09:16 28.01.2021

Новоселівська громада – одна з учасниць проєкту «Поліцейський офіцер громади»

В Головному управлінні поліції Полтавщини 25 січня відбулася робоча зустріч за участю начальника обласного управління поліції Івана Вигівського, заступника начальника обласного управління поліції Максима Ахрамєєва та керівників шести територіальних громад (Білицької, Новосанжарської, Коломацької, Новоселівської, Терешківської, Щербанівської).

20:08 27.01.2021

Оголошено набір на участь у спортивних змаганнях з настільного тенісу серед ветеранів війни, воїнів інтернаціоналістів, учасників АТО/ООС

Шановна Новоселівська громадо! відділ культури, молоді, спорту та туризму Новоселівської сільської ради інформує Вас, що 09 лютого 2021 року у фойє сесійної зали засідань Полтавської обласної ради відбудеться чемпіонат Полтавської області з настільного тенісу серед ветеранів війни, воїнів інтернаціоналістів, учасників АТО/ООС.

20:04 27.01.2021

Надання якісних послуг населенню - одне з пріоритетних завдань у нашій громаді

Представники Центру надання соціальних послуг (ЦНАСП) Новоселівської ОТГ постійно навчаються і освоюють нові знання з метою підвищення якості надання адміністративних послуг населенню.

12:09 27.01.2021

Відбулася третя (позачергова) сесія восьмого скликання Новоселівської сільської ради

Згідно порядку денного депутати розглянули сім основних питань та п’ять додаткових. Переважна більшість питань покликана врегулювати юридичні і майнові правовідносини у сфері освіти і соціального захисту населення.

19:58 26.01.2021

Реєстрація для участі у зовнішньому незалежному оцінюванні 2021 розпочнеться 1 лютого і триватиме до 5 березня.

До уваги освітян та учнів навчальних закладів! За інформацією Міністерства освіти і науки України реєстрація для участі у ЗНО 2021 розпочнеться 1 лютого і триватиме до 5 березня. Такий термін встановлює календарний план підготовки та проведення ЗНО 2021 року, затверджений наказом МОН від 30.09.2020 №1210.

11:43 26.01.2021