Жителі села Мар'ївка ініціювали відновлення Покровської церкви та створення в Новоселівській громаді парафії Православної Церкви України

Дата: 23.06.2021 14:32

Фото без описуФото без описуФото без опису

На місці де зараз чагарники у селі Мар'ївка в 1865 році була побудована церква Покровська церква. ЇЇ до села перевезли зі Стасів, відомо, що будівля була дерев’яна на мурованому цоколі. На жаль під час Другої Світової війни споруду спалили фашистські загарбники. Місцеві жителі ініціювали відновлення церкви та створення в Новоселівській громаді парафії Православної Церкви України. Активісти, голова громади Євген Бова, представник ПЦУ отець Олександр та працівники відділу культури, молоді, спорту та туризму обговорили завершення реєстрація релігійної громади та оглянули місце на якому заплановано відновлення церкви.

Світлини де була б зображена Покровська церква в церковних архівах не збереглися. Звертаємося до всіх жителів та друзів Новоселівської громади, якщо у вашому сімейному архіві є фото Покровської церкви в с. Мар'ївка (с. Стасі) будемо дуже вдячні за дозвіл ними скористатися.