Шановні жителі Новоселівської громади та наші друзі, запрошуємо всіх вас відзначити 3 липня День громади!

Дата: 24.06.2021 12:32

Зустрічаємося 3 липня в 11.00 поблизу Новоселівського будинку культури. На вас чекатиме концертна програма, конкурси, розваги для дітей та традиційний куліш. Чекаємо кожного!!

Ми пишемо нову історію, саме тому Днем громади було визначено 30 червня - у 2019 році цього дня відбулися перші вибори до новоствореної сільської ради. Оскільки цього року 30 червня робочий день, було вирішено перенести святкування на найближчий вихідний день, а це 3 липня. Графік руху автобусу яким можна буде доїхати на свято повідомимо згодом.

Також на найближчій сесії 8 липня на розгляд депутатів буде представлено проєкт рішення "Про встановлення дат святкування Дня громади та Днів сіл Новоселівської територіальної громади". Пропонуємо всім ознайомитися.