Сьогодні рівно два роки, як росія вирішила вторгнутись в суверенну незалежну державу

Дата: 24.02.2024 08:30

В Україні 731 доба повномасштабного вторгнення Росії.
Два роки українці дають відсіч ворогу, захисники мужньо ведуть бій з окупантами.

Станом на 23 лютого 2024 року Силами оборони України було вже ліквідовано близько 408 тисяч 240 російських загарбників. Також за цей період було знищено велику кількість ворожої техніки. Ми пишаємося нашими захисниками, адже якби не вони, українці вже були б знищені.

Фото без описуФото без опису

За два роки війни постраждало понад 30 тисяч мирних українців, близько 10 тисяч людей загинуло. Сотні тисяч українців втратили домівки та родини.

Наші захисники й захисниці, друзі та партнери України щодня роблять все можливе, щоб зовсім скоро в Україні пролунала пісня Перемоги.

Ми вдячні всім нашим друзям за надану українським громадянам допомогу.

Ми пам’ятаємо усіх хто віддав найдорожче захищаючи Батьківщину та своїх близьких.

Починаючи з 2014 року наша громада втратила: Сергія Горожанкіна, Сергія Дулькевича, Миколу Чепігу, Олександра Глушка, Олександра Бублика, Сергія Страшка, Анатолія Кір’яна, Максима Власенка, Миколу Сергеєва, Віталія Качалку, Володимира Афанасьєва, Володимира Земляка, Ярослава Пасічника, Сергія Шарпило, Валерія Мінінніка, Олександра Степаненка.

Слава Україні! Героям слава!