Дата: від до Скинути

Новоселівська громада продовжує гуртуватися задля збереження життя наших воїнів та перемоги

Житель села Божківське, волонтер Олександр Лисенко привіз з Італії, та передав до сільради дефібрилятор з кардіографом. Прохання волонтера було перенаправити медичне обладнання тим хто найбільше його потребує. Керівництво громади підтримує тісний зв'язок з нашими військовими, тож було вирішено передати обладнання 28 окремій механізованій бригаді. Наразі дана бригада боронить країну на Бахмутському напрямку.

12:48 27.07.2023

Перші 80 переселенців уже заселилися в модульне містечко, – Дмитро Лунін

У Полтаві відкрили модульне містечко для переселенців. У ньому проживає понад 80 людей. Із них 9 дітей, 10 людей з інвалідністю, 27 людей старшого віку. Мешканці містечка переїхали на Полтавщину з Харківської, Донецької, Луганської, Запорізької та Дніпропетровської областей.

11:50 24.07.2023

Ефективність - основа співпраці громади з пробацією та Національною поліцією!

Співпраця між "Центром надання соціальних послуг", поліцією та органами пробації є надзвичайно важливою. Оскільки профілактична робота серед осіб, які вже є засудженими до покарань, не пов’язаних з позбавленням волі, надзвичайно важлива.

15:37 21.07.2023

Загальна програма заходів проєкту "Допомога допомагаючим"

ГО «Вектор прав людини» запрошує до участі у поглибленій тренінговій програмі «Допомога допомагаючим» для спеціалістів та спеціалісток, які надають правову, психологічну та психосоціальну допомогу потерпілим від війни рф проти України.

11:51 21.07.2023

В Україні доступний онлайн-курс з питань протидії домашньому та гендерно зумовленому насильству

У межах програми з протидії домашньому та гендерно зумовленому насильству, офіс UNFPA в Україні продовжує розвивати інструменти для підвищення обізнаності фахівців в цій сфері.

11:38 21.07.2023

Стартувала вступна кампанія до Полтавського ліцею з посиленою військово-фізичною підготовкою

Полтавський ліцей з посиленою військово-фізичною підготовкою вперше проводить набір до 10 класу вмотивованих на військову справу юнаків та дівчат. Про це повідомили під час брифінгу в офіційному медіацентрі Полтавщини.

11:34 21.07.2023