Дата: від до Скинути

Щиро вітаємо нашого земляка, 1980 року народження, жителя села Надержинщина, старшого солдата Збройних сил України - Дмитра Щербака, який був нагороджений відзнакою Президента України "За оборону України"

В Указі президента України Володимира Зеленського №559/2022 йдеться, що державною нагородою відзначено Дмитра Щербака за безпосередню участь у здійсненні заходів, необхідних для забезпечення оборони України, у здійсненні заходів із забезпечення оборони України, захисту безпеки населення та інтересів держави у зв'язку з широкомасштабною збройною агресією Російської Федерації проти України.

12:35 22.08.2023

Єдиний ефективний спосіб захистити дитину від небезпечних і часто невиліковних хвороб — вакцинація

Відповідно до Національного календаря профілактичних щеплень діти отримують захист від 10 інфекційних захворювань: кашлюка, дифтерії, правця, кору, паротиту, краснухи, туберкульозу, гемофільної інфекції типу b (ХІБ-інфекції), гепатиту В та поліомієліту.

15:06 15.08.2023

Розпорядження про скликання 29 позачергової сесії восьмого скликання Новоселівської сільської ради

17 серпня 2023 року о 14.00 в приміщенні Новоселівського будинку культури за адресою с. Новоселівка вул.Олени Пчілки,33 відбудеться 29 позачергова сесія восьмого скликання Новоселівської сільської ради.

13:52 10.08.2023