Дата: від до Скинути

Протягом серпня в Новоселівській громаді відбувалися профілактичні рейди поліцейського офіцера громади

На учасників дорожнього руху, водіїв авто та мототранспорту було складено одинадцять адміністративних протоколів та постанов за порушення правил дорожнього руху.

10:30 31.08.2023

29 серпня День пам'яті захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України

Сьогодні Україна вшановує пам'ять захисників і захисниць, які віддали свої життя, відстоюючи її суверенітет, територіальну цілісність у сучасній російсько-українській війні. Це день обрано не випадково - це нагадування про Іловайську трагедію, що сталася цього дня у 2014 році. Жителі Новоселівської громади пам’ятають кожного, хто віддав своє життя, захищаючи Україну. Зокрема під час виходу з Іловайського котла так званим "Зеленим коридором" загинув наш земляк - Олександр Бублик.

08:00 29.08.2023

Запрошуємо всіх охочих 30 серпня у село Божківське де відбудеться концерт Полтавської обласної філармонії

Полтавська обласна філармонія запрошує всіх жителів, гостей та друзів Новоселівської громади на концертну програму під назвою "Для Вас з любов'ю" за участі:

16:08 28.08.2023

Інформація про діяльність Консультаційного центру Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини

Консультаційний центр надає підтримку громадянам України  у режимі онлайн та офлайн щодо: - роз’яснення можливих шляхів повернення дитини або сімей з дітьми на підконтрольну Уряду України територію;  - отримання свідоцтва про народження дитини в умовах воєнного стану або його легалізації, якщо документ отриманий на непідконтрольній території;  - встановлення контакту з дитиною, яку вивіз один із батьків за кордон;  - заповнення форми розшуку дитини або заявки на отримання допомоги дітям, які зазнали травмувань внаслідок війни;  - інші питання, пов’язані з порушеннями прав людини.

15:59 28.08.2023

Катаються діти - відповідальність несуть батьки!

Чималою небезпекою на дорозі є підлітки, які їздять на мототехніці без водійських прав і необхідних знань правил дорожнього руху, що нерідко є причиною дорожньо-транспортних пригод. Керувати мотоциклом, мопедом чи скутером можна лише з 16-річного віку, і тільки після отримання посвідчення водія відповідної категорії. Існує ця проблема й в Новосельській громаді.

15:06 28.08.2023

Оголошення про початок громадського обговорення звіту з оцінки впливу на довкілля та Звіт з оцінки впливу на довкілля

Товариство з обмеженою відповідальністю "ПОЛТАВА-САД", планує виробничу діяльність, а саме: будівництво меліоративної системи для ТОВ "Полтава Сад" за межами населеного пункту в адміністративних межах Новоселівської сільської ради Полтавського району.

10:14 28.08.2023

З Днем Незалежності України!

Сьогодні лиш одне має вирішальне значення: наша спільна Батьківщина і наше спільне майбутнє. І тільки разом ми можемо його змінити на краще.

08:00 24.08.2023