COMMUNITY POLICING "Взаємодія заради спільного безпечного простору"

У рамках Всеукраїнського тижня громадського суспільства, у Новоселівській сільській раді було проведено круглий стіл спільно з поліцейським офіцером громади Горою Ігорем Вікторовичем за участі секретаря сільської ради Плиски Наталії Миколаївни, заступника сільського голови Базавлук Наталії Олегівни, в.о. директора Центру надання соціальних послуг Глоби Оксани Василівни.

11:45 15.09.2023

Захищаючи територіальну цілісність України та життя кожного громадянина, загинув, солдат ЗСУ, житель села Божкове Ярослав Володимирович Пасічник

Воїн народився 29 травня 1990 року. Загинув наш земляк виконуючи бойове завдання під час ворожого обстрілу 31 серпня 2023 року в Запорізькій області.

10:47 14.09.2023

Розпорядження про скликання 30 сесії восьмого скликання Новоселівської сільської ради

21 вересня 2023 року о 14.00 в приміщенні Новоселівського будинку культури за адресою с. Новоселівка вул.Олени Пчілки,33 відбудеться 30 сесія восьмого скликання Новоселівської сільської ради.

15:55 13.09.2023

Планові відключення електроенергії 14 вересня 2023 року в селі Рунівщина

Полтавська філія районних електромереж повідомляє про чергові планові відключення електрики в селі Рунівщина, у зв'язку з виконанням робіт з капітального ремонту, передбаченого програмою ремонтів: Адреси: вул. Михайла Гаврилка (б. 1, 2, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 14, 15, 16, 17, 20) Просимо поставитися до ситуації з розумінням та завчасно спланувати свої справи.

16:42 12.09.2023

Військова служба правопорядку у Збройних силах України інформує

Полтавський зональний відділ військової служби правопорядку має цілодобовий номер телефону довіри. Для військовослужбовців, членів їх сімей, з метою повідомлення про порушені права та законні інтереси, а також з метою повідомлення про правопорушення, що вчинені військовослужбовцями ЗСУ. Полтавський ЗВ ВСП (в межах м. Полтава та Полтавського р-ну) Телефон (моб): +38 093 334 18 19 Телефон (міський): +8 0532 64 55 10 Адреса: м. Полтава, вул. Петра Юрченка б. 2, 36007

16:27 12.09.2023

12 вересня з 9:00 в приміщенні Божківської амбулаторії загальної практики сімейної медицини відбудеться забір донорської крові

Полтавською обласною станцією переливання крові. Необхідно поповнити запаси донорської крові всіх груп, незважаючи на резус-належність, щоб не виникло критичної ситуації і можна було вчасно надати трансфузійну допомогу онкохворим, дітям, породіллям, військовим, внутрішньопереміщеним особам та тим, хто її потребує. Давайте разом рятувати людські життя.

16:14 07.09.2023

7 вересня 2023 року в приміщенні Новоселівської сільської ради відбудеться зустріч з спеціалістом Головного Управління Пенсійного фонду в Полтавській області

Шановні жителі громади, нагадуємо, що 7 вересня 2023 року, з 9:00 до 12:00 в приміщенні Новоселівської сільської ради спеціаліст Головного Управління Пенсійного фонду в Полтавській області безкоштовно надаватиме консультації. Маєте питання щодо нарахування пенсійних виплат? Вам не потрібно їхати в Полтаву. Приходьте та ставте свої питання.

16:41 04.09.2023