Каталог виробів майстрів і майстринь Новоселівської ОТГ

У лютому ми анонсували створення електронного каталогу виробів майстрів і майстринь Новоселівської ОТГ для популяризації робіт наших талановитих майстрів та створення привабливого іміджу громади. Протягом кількох місяців ми збирали фото виробів, інформацію про авторів. І ось, нарешті, каталог готовий!

12:33 05.05.2020

Повідомлення про початок процедури проведення громадських слухань!

Повідомлення про початок процедури проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проекту містобудівної документації «Детальний план території по вул. Заготзернівська в с. Божкове Полтавського району Полтавської області для розміщення артезіанської свердловини»

13:54 17.04.2020

Вчителі Новоселівської школи приймають участь у тренінгу з курсу «Критичне мислення»

Вчителі Новоселівської ЗОШ І-ІІІ ступенів в умовах карантину продовжують підвищувати свій рівень кваліфікації.  14 – 15 квітня 2020 року відбувся тренінг з курсу «Критичне мислення», модуль 4 "Мистецтво ставити запитання на уроці. Запитуємо, щоб розвивати і мотивувати", тренерка - Олена Пометун. Участь у тренінгу дасть нашим викладачам можливість застосувати свої знання на практиці.

13:00 15.04.2020