Група швидкого реагування Божковської виправної колонії №16 провела навчально-показове тренування

Дата: 09.09.2020 15:41

Сьогодні, 9 вересня, в.о. голови Новоселівської сільради Євген Бова на запрошення керівника Божковської виправної колонії №16 Олега Бурмаса,  був присутнім на навчально-показовому виступі групи швидкого реагування які проводилися спільно з органами Національної поліції.

Група швидкого реагування  установи – це свого роду силовий підрозділ, завданнями якого є запобігання потенційним протиправним діям утримуваних на території колонії.

У Новоселівської сільради налагоджені тісні робочі взаємини з колонією. Місцева влада в межах своїх компетенцій долучається до вирішення питань  колонії. А керівництво колонії завжди приходить на допомогу у вирішенні питань благоустрою  Новоселівської громади. А ще – працівники як цієї, так і інших колоній, здебільшого, жителі Новоселівської ОТГ, а тому сільрада зацікавлена у вирішенні їхніх проблем.

Під час сьогоднішньої зустрічі начальник виправної колонії №16 Олег Бурмас вручив Євгену Бові Подяку за активну життєву позицію, громадську діяльність, вміння працювати з людьми і для людей та вагомий внесок у розвиток державної установи «Божковська виправна колонія № 16»

В заході також взяли участь обласний депутат Ірина Степаненко та місцеві мешканці.