Дата: від до Скинути

Вітаємо з днем ​​народження голову Новоселівської територіальної громади Євгена Бову!

Бажаємо Вам здоров’я, оптимізму, реалізації ідей і задуманих планів, посмішок фортуни, успіху, сімейного благополуччя і щастя. А ще бадьорості духу, стабільності, позитиву, яскравих подій, незабутніх вражень і тільки щасливих випадків!

08:25 31.10.2023

Родина жителя села Терентіївка, який служить в ЗСУ просить долучитися до збору на автівку для військових

Житель села Терентіївка Віталій Єсіпов наразі боронить Батьківщину в складі Збройних сил України. Віталій та його побратими терміново потребують автівки для виконання завдань та вивезення поранених. Родина Віталія звертається з проханням до всіх хто має таку можливість, долучитися до збору. Віримо в перемогу ЗСУ!

14:52 26.10.2023

Якщо людина потрапила в полон. Куди повідомляти?

Інформацію щодо потрапляння особи в полон до ворога необхідно повідомляти виключно до компетентних державних органів, нагадує Національне інформаційне бюро (НІБ) при Мінреінтеграції.

14:04 25.10.2023

Що таке патронат? Як долучитися до патронату?

Патронат над дитиною — це послуга тимчасового догляду, виховання та реабілітації дитини в сім'ї патронатного вихователя на період подолання дитиною, її батьками або іншими законними представниками складних життєвих обставин.

10:31 25.10.2023

До уваги внутрішньо переміщених осіб, які зареєстровані на території Новоселівської громади

Просимо вас пройти швидке опитування щодо захисту прав людини. Будемо вдячні кожному за співпрацю. Опитування проводиться Національна академія правових наук України. Для проходження голосування необхідно перейти за посиланням, чи QR-кодом.

10:24 25.10.2023