Дата: від до Скинути

До 18 років право на шлюб дітям потрібно отримувати через суд: де можна отримати допомогу безоплатно

Якщо підлітки, яким виповнилося 16 років, хочуть укласти шлюб, їм потрібно звертатися до суду й отримати дозвіл на це, адже шлюбний вік в Україні настає з 18 років. Суд має розглянути цю заяву та на підставі наведених доказів встановити, чи відповідає шлюб інтересам неповнолітніх.

16:16 07.11.2023

Постановою Кабінету Міністрів від 22.08.2023 № 893 «Деякі питання надання роботодавцям компенсації фактичних витрат за облаштування робочих місць працевлаштованих осіб з інвалідністю» затверджений Порядок надання роботодавцям компенсації витрат за облаштування робочих місць працевлаштованих осіб з інвалідністю (далі – Порядок).

16:03 07.11.2023

Фінансова підтримка у межах нового конкурсу "Варто: Єднання"

Український ветеранський фонд розпочав новий конкурс спільно з Громадською організацією «Ініціативний центр сприяння активності та розвитку громадського почину «Єднання». Громадські інституції, які працюють на підтримку ветеранів та членів їх сімей, зможуть отримати від 800 тис. грн до 2,5 млн грн фінансової підтримки у межах нового конкурсу "Варто: Єднання".

16:02 07.11.2023

Повідомляємо про зміну електронних адрес

На виконання постанови КМУ № 851 від 21 жовтня 2015 року виконавчий комітет Новоселівської сільської ради повідомляє про зміну електронних адрес під доменом офіційного сайту gov.ua. Просимо Вас направляти електронні листи на вказані адреси:

14:56 06.11.2023