Товаровиробників Новоселівської громади запрошують розмістити свої пропозиції для закордонних споживачів у "Каталозі продукції експортерів Полтавщини"

Дата: 04.06.2021 13:10

Зазначений Каталог буде сформовано українською та англійською мовами й поширено через закордонні та вітчизняні дипломатичні установи, міжнародні бізнес-організації, торгові палати, соціальні мережі.

Оновлення змістовного наповнення та дизайну Каталогу продукції товаровиробників Полтавщини буде проведено Департаментом економічного розвитку, торгівлі та залучення інвестицій.
Якщо Ви місцевий товаровиробник та маєте бажання долучитися до формування наступного Каталогу, то можете надати інформацію про ваше підприємство для подальшого безкоштовного розміщення.

Заповнені анкети за формою, що додається, просимо надіслати на електронну адресу Департаменту економічного розвитку, торгівлі та залучення інвестицій Полтавської обласної державної адміністрації: dfert@adm-pl.gov.ua.

У разі виникнення додаткових питань Ви можете звернутись за тел.:(0532) 60-93-41, або на ел. пошту: dfert@adm-pl.gov.ua.