Дата: від до Скинути

Головне управління ДПС у Полтавській області продовжує інформувати платників податків про актуальні питання щодо особливостей застосування реєстраторів розрахункових операцій та/або програмних реєстраторів розрахункових операцій (далі – РРО/ПРРО) у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг, у зв’язку з чим повідомляє таке.

11:14 05.12.2023

Чи можуть обмежено придатного військовослужбовця  направити до військової частини, яка виконує  завдання на  передовій, або близько до неї?

Чи можуть обмежено придатного військовослужбовця направити до військової частини, яка виконує завдання на передовій, або близько до неї?

В нашій країні з кожним днем стає все більше військовослужбовців, тому все швидше назріває потреба розібратись у всіх нормативно-правових актах, які стосуються їхніх прав. Назрілим на сьогодні є питання виконання завдань на передовій обмежено придатними військовослужбовцями.

11:12 05.12.2023

Future Perfect: в Україні популяризують англійську – мову міжнародного спілкування

В Україні активно впроваджується національна програма з популяризації англійської як мови міжнародного спілкування Future Perfect, створена за ініціативою Президента України. Мовна програма допоможе розширити застосування англійської мови в публічних сферах суспільного життя, стимулювати вивчення мови для кожної з груп – освітян, держслужбовців, підприємців, громадян та органів місцевого самоврядування.

17:00 04.12.2023

Повномасштабне вторгнення рф в Україну загострило чимало проблем українського суспільства: зменшення рівня доходів, безробіття, втрата місця проживання та ін. Соціальне напруження є каталізатором негараздів у родині, що може переростати в насильство. Щорічно в листопаді-грудні проходить Всеукраїнська кампанія «16 днів проти насильства». Основна її мета - привернення уваги до проблем подолання домашнього насильства, жорстокого поводження, підвищення рівня обізнаності громадян щодо форм насильства, алгоритми дії для потерпілих, протидії торгівлі людьми та захисту прав жінок та чоловік. Тож навіть у такий непростий час, який наразі переживає наша країна, додержання права на захист від домашнього насильства не повинно вважатись другорядним. Щодня усі органи системи МВС працюють над тим, щоб створити безпечне середовище для кожного та кожної. Насильству немає виправдання! Починай діяти! Не замовчуйте та не відвертайтеся від тих, кому потрібна допомога.

12:44 30.11.2023

Всеукраїнська інформаційно-просвітницька тематична акція «Національний тиждень читання»

Державна установа «Український інститут книги» повідомляє, що згідно зі Стратегією розвитку читання на період до 2032 року «Читання як життєва стратегія» та операційним планом її реалізації на 2023–2025 роки», затверджених розпорядженням Кабінету Міністрів України від 3 березня 2023 р. № 190-р, та відповідно до Плану роботи Інституту на 2023 рік проводить з 04 грудня 2023 року до 10 грудня 2023 року Всеукраїнську інформаційно-просвітницьку тематичну акцію «Національний тиждень читання», мета якої – консолідувати українське суспільство навколо читання як тренду.

19:25 27.11.2023

Внесено зміни щодо забезпечення захисту права власності та інших речових прав на нерухоме майно, що належать дітям та підопічним особам

5 жовтня 2023 року, набув чинності Закон України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо забезпечення захисту права власності та інших речових прав на нерухоме майно, що належать дітям та підопічним особам» від 14 липня 2023 року № 3265-IX.

18:00 27.11.2023