Дата: від до Скинути

У трьох школах Новоселівської громади відрилися класи безпеки, що мають обладнання та матеріали для навчання дітей правилам безпеки в ігровій формі

"Безпечний клас" — це проєкт, мета якого вивчення правил пожежної, мінної безпеки та цивільного захисту, ознайомлення з алгоритмом дій у разі виникнення надзвичайних ситуацій, формування в учнів навичок надання домедичної допомоги. Особливо це актуально в умовах воєнного стану.

15:25 17.11.2023

До уваги платників податків! Сеанси телефонного зв’язку «гаряча лінія» з питань застосування РРО та ПРРО!

Головне управління ДПС у Полтавській області проводить сеанс телефонного зв’язку «гаряча лінія» щодо новацій, передбачених Законом України від 30.06.2023 №3219-IX в частині застосування РРО та ПРРО, за наступним графіком:

10:11 16.11.2023

Нові можливості для безкоштовного навчання ветеранів

Нещодавно в Україні стартував новий експериментальний урядовий проект, за яким учасники бойових дій та особи з інвалідністю внаслідок війни можуть безкоштовно пройти професійне навчання. (Постанова КМУ 15.09.2023 №984).

15:00 15.11.2023

Сімейний ретрит для ветеранів та членів їх сімей від проекту МОМ ,,Шлях стійкості"

Міжнародна організація з міграції (МОМ), Представництво в Україні, за фінансової підтримки Федерального міністерства закордонних справ Німеччини розпочинає набір учасників сімейних ретритів в рамках компоненту «Підсилення спроможності з надання психосоціальної підтримки» проєкту «Шлях Стійкості».

14:52 15.11.2023

8 листопада 2023 року ВРУ внесла зміни до ЗУ «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту» щодо спрощення процедури надання особам статусу учасника бойових дій, особи з інвалідністю внаслідок війни, члена сім'ї загиблого (померлого) З

Закон забезпечує оперативне подання на розгляд комісій з питань розгляду матеріалів про визнання УБД документів Захисників та Захисниць України, які захищали та захищають незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України від агресії рф, - для подальшого оперативного прийняття рішення щодо надання статусу УБД.

14:48 15.11.2023

1 листопада 2022 року для України набула чинності Конвенція Ради Європи про запобігання насильству стосовно жінок і домашньому насильству (Стамбульська конвенція)

Метою Стамбульської конвенції - є запобігання насильству, зокрема домашньому, захист постраждалих осіб та притягнення до кримінальної відповідальності кривдників.

14:27 15.11.2023