Дата: від до Скинути

Молодь запрошують на міжнародний форум «Державотворець: Дії заради майбутнього»!

У 2018 році Міністерство молоді та спорту України спільно з партнерськими організаціями із метою активізації участі молоді у процесах реформування та творення держави ініціювали національну програму особистісного та професійного розвитку молоді «Державотворець».

16:00 27.11.2023

Який вид служби обрати: за контрактом чи мобілізацією? Роз'яснення ТЦК та СП

В Україні триває війна - росія окупувала значну частину нашої території. В країні триває загальна мобілізація - військовозобов’язаних чоловіків призивають виконати їх обов’язок перед країною, благами якої вони користувалися все своє життя. Для більшості свідомих громадян вже стає очевидним, що кожен громадянин України повинен готуватися до захисту Батьківщини зі зброєю в руках. Виникає питання - яким чином?

10:07 27.11.2023

25 листопада Україна вшановує пам'ять мільйонів людей, яких радянська влада на смерть закатувала голодом у 1932–1933 роках

Сьогодні схиляємо голови в глибокій жалобі за тими людьми, які загинули голодною смертю. У спільній молитві згадуємо усіх жертв голодоморів. Запалімо свічу пам’яті у власній оселі та у своїй душі!

15:20 25.11.2023

Оголошено Всеукраїнський конкурс есе для молоді на тему: «Світ без росії: нові виклики та перспективи»

Недержавний аналітичний центр «Українські студії стратегічних досліджень» оголосив Всеукраїнський конкурс есе для молоді на тему: «Світ без росії: нові виклики та перспективи» в межах Бандерівських читань.

13:21 25.11.2023

Сьогодні у світі відзначається Міжнародний день боротьби за ліквідацію насильства щодо жінок

Насильство щодо жінок явище складне, багатогранне. Воно проявляється і в абсолютно очевидних фактах, і завуальовано у вже звичних для нашого життя явищах. Але ніяке насильство не проходить безслідно. Щоб викоренити це остаточно, потрібні всеосяжні заходи, що мають суспільний характер і закріплені законодавчо. Жертвою насильства може стати кожна жінка чи дівчинка. Потребуєте допомоги, або ж знаєте людину яка опинилася у складній ситуації? Не мовчіть, телефонуйте: 📲Поліцейський офіцер громади - 097-801-71-82. 📲Служба у справах дітей - 0532-556839 📲 Поліція - 102 ЦІЛОДОБОВО 📲Телефон Урядової “гарячої лінії” для людей, які постраждали від домашнього насильства - 15-47 ЦІЛОДОБОВО та БЕЗКОШТОВНО 📲 Для громадян України, які перебувають за кордоном, номер телефону +38 (044) 284-19-43 (оплата за тарифами відповідного оператора зв’язку).

11:30 25.11.2023

Бізнес гранти для ветеранів та ветеранок!

Німецька асоціація освіти дорослих – Інститут міжнародного співробітництва (DVV International в Україні) оголошує конкурс для ветеранів, ветеранок та членів їхніх сімей на надання коштів для відкриття малого бізнесу у 7 регіонах України: Вінниця, Запоріжжя, Львів, Миколаїв, Нікополь, Полтава, Суми.

09:26 22.11.2023