Дата: від до Скинути

Новоселівська сільська рада вітає з днем народження головну спеціалістку відділу бухгалтерського обліку та звітності Світлану Кочубей!

Світлано Михайлівно, бажаємо Вам щасливого сьогодні, радісного і мирного завтра, здійснення мрій та планів. Нехай всі щирі побажання, які вам адресують в цей день, збудуться.

15:33 18.01.2024

Онлайн опитування населення для моніторингу основних показників рухової активності різних вікових груп та соціальних верств населення, стимулюючих і стримуючих факторів

Міністерством молоді та спортом України у співпраці з Державною службою статистики України на платформі https://survey.stat.gov.ua створено анкету для проведення онлайн опитування населення для моніторингу основних показників рухової активності різних вікових груп та соціальних верств населення, стимулюючих і стримуючих факторів.

10:55 15.01.2024

Український ветеранський фонд запрошує ветеранів та військовослужбовців пройти онлайн- опитування

Ветерани та ветеранки, чинні військовослужбовці та військовослужбовиці, Український ветеранський фонд запрошує вас  взяти участь в онлайн-опитуванні про ваші актуальні потреби та бачення можливостей для кар’єрного і професійного зростання. Які варіанти професійного розвитку ви б хотіли обрати у цивільному житті? З якими викликами та перешкодами очікуєте при цьому зіткнутися? Наскільки ефективні, на вашу думку, державні інституції, які мають сприяти професійному та кар’єрному розвитку ветеранів у цивільному житті, та що потрібно поліпшити у роботі таких інституцій?

10:38 15.01.2024

Публікуємо пам’ятку для осіб, постраждалих від торгівлі людьми, а також для посадових осіб, відповідальних за встановлення статусу таких осіб

Торгівля людьми залишається одним з найбільш небезпечних злочинів проти людської гідності і свободи. В умовах воєнного стану та примусових депортацій це явище стає ще більш загостреним і здатним адаптуватися до будь-яких обставин, набуваючи різноманітних форм.

09:11 15.01.2024

Розпорядження про скликання другого пленарного засідання 33 позачергової сесії восьмого скликання Новоселівської сільської ради

16 січня 2024 року о 14.00 в приміщенні Рунівщинського будинку культури за адресою с. Рунівщина вул. Михайла Гаврилка, 15 відбудеться друге пленарне засідання 33 позачергової сесії восьмого скликання Новоселівської сільської ради.

15:33 09.01.2024

Звіт по аквакультурі за 2023

Нагадуємо, що виробникам аквакультури, які здійснюють діяльність на території громади, щодо необхідності подати звіт про аквакультуру за 2023 рік до 10 січня 2024 року за формою звітності 1А-аквакультура (річна) до Управління Державного агентства меліорації та рибного господарства у Полтавській області.

12:44 08.01.2024