Дата: від до Скинути

Розпорядження про скликання другого пленарного засідання 33 позачергової сесії восьмого скликання Новоселівської сільської ради

16 січня 2024 року о 14.00 в приміщенні Рунівщинського будинку культури за адресою с. Рунівщина вул. Михайла Гаврилка, 15 відбудеться друге пленарне засідання 33 позачергової сесії восьмого скликання Новоселівської сільської ради.

15:33 09.01.2024

Звіт по аквакультурі за 2023

Нагадуємо, що виробникам аквакультури, які здійснюють діяльність на території громади, щодо необхідності подати звіт про аквакультуру за 2023 рік до 10 січня 2024 року за формою звітності 1А-аквакультура (річна) до Управління Державного агентства меліорації та рибного господарства у Полтавській області.

12:44 08.01.2024

АТ «ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО» інформує, що У ряд зняв обмеження на відключення побутових споживачів-боржників

Набула чинності постанова Кабінету Міністрів України № 1405 від 29 грудня 2023 року «Про внесення змін до деяких постанов Кабінету Міністрів України щодо оплати житлово-комунальних послуг». Цією постановою Уряд зняв обмеження на припинення надання послуги з електропостачання побутовим споживачам, що заборгували за електроенергію у регіонах, де не ведуться військові дії та які не перебувають під тимчасовою окупацією росії. Відтепер постачальник електроенергії (для нашого регіону – ТОВ «ПОЛТАВАЕНЕРГОЗБУТ») буде ініціювати відключення побутових боржників від електроенергії.

10:55 05.01.2024

Запрошуємо на державну службу у Головне управління державної податкової служби у Полтавській області

Напрямки роботи: здійснення контролю за дотриманням платниками податків вимог законодавства про оподаткування; проведення перевірок щодо правильності та своєчасності сплати податків та зборів до державного та місцевих бюджетів; правове забезпечення; діловодство. Вимоги до кандидатів - вища освіта ступеня бакалавр, зокрема, у галузях: «Управління та адміністрування» за спеціальностями «Облік і оподаткування», «Фінанси, банківська справа, страхування та фондовий ринок», «Менеджмент», «Підприємництво та торгівля», а також «Право». Умови оплати праці: 12 – 15 тис.грн.

16:16 04.01.2024

Роз'яснення щодо мобілізації

Голова сільської ради виконує покладені на нього зобов’язання, підкріплені відповідними нормативними актами. Сільська рада та її працівники ЗОБОВ'ЯЗАНІ виконувати покладені на них обов'язки та брати участь в мобілізаційних процесах. Така ситуація у всіх громадах України. Наголошуємо, що списки осіб, які мають отримати повістки формує не сільська рада, а виключно РТЦК та СП. Більш детально в документі.

09:27 03.01.2024