Дата: від до Скинути

Надаємо контактні номери телефонів відповідальних осіб, які відповідають за заходи щодо розбудови ветеранської політики в Полтавському районі.

Нагадуємо, що в Новоселівській громаді за даний сеткор відповідає начальниця відділу соціального захисту населення та ветеранської політики Тетяна Мишко (0532) 55-68-39.

13:21 08.02.2024

Розпорядження про скликання тридцять четвертої сесії восьмого скликання Новоселівської сільської ради

13 лютого 2024 року о 14.00 в приміщенні Рунівщинського будинку культури за адресою с. Рунівщина вул. Михайла Гаврилка, 15 відбудеться засідання тридцять четвертої сесії восьмого скликання Новоселівської сільської ради Полтавського району Полтавської області.

12:48 05.02.2024

29 січня в Україні відзначають пам'ять героїв Крут - українських студентів, які ціною власного життя зупинили більшовицький наступ на Київ у 1918 році

09:53 29.01.2024

Сьогодні Новоселівська громада провела в останню путь солдата ЗСУ, жителя села Головки - Олександра Степаненка, який поклав життя за волю України та її жителів

До початку повномаштабного вторгнення Олександр працював сварщиком на місцевому аграрному підприємстві.

14:26 20.01.2024

Шановні жителі та наші друзі повідомляємо, що захищаючи територіальну цілісність України та життя кожного громадянина, загинув, солдат ЗСУ, житель села Головки Олександр Степаненко

15:26 19.01.2024

Воїн народився 27 листопада 2000 року. Загинув наш земляк виконуючи бойове завдання 15 січня 2024 року в Запорізькій області. Кожен житель громади поділяє горе родини та разом з ними схиляє голову в глибокій скорботі. Вічна пам’ять Олександру, який ціною власного життя захистив нашу державу від російського окупанта. Прощання з Воїном відбудеться 20 січня 2024 року. 10:00 місто Полтава, панахида у Свято-Успенському кафедральному соборі. 11.40 село Головки прощання з рідними та близькими. 12.30 виїзд на кладовище в село Мар'ївка, де відбудеться поховання Героя. Слава Україні! Героям Слава!

15:26 19.01.2024

Регіональне представництво ГО «ГРУПА ПАТРІОТ» у Полтавській області Жителі Полтавщини, які через війну втратили зв’язок зі своїми рідними, можуть звертатися за консультаціями до регіональної представниці відокремленого підрозділу ГО «ГРУПА ПАТРІОТ» – Ірини Гури.

18:20 18.01.2024

Новоселівська сільська рада вітає з днем народження головну спеціалістку відділу бухгалтерського обліку та звітності Світлану Кочубей!

Світлано Михайлівно, бажаємо Вам щасливого сьогодні, радісного і мирного завтра, здійснення мрій та планів. Нехай всі щирі побажання, які вам адресують в цей день, збудуться.

15:33 18.01.2024