Надаємо для ознайомлення узагальнений перелік затверджених колективних звернень

Протягом січня-лютого відбулися загальні збори в найбільших селах громади. За кілька тижнів до цього були встановлені скриньки “Як я бачу свою громаду”, в них жителі громади залишали свої прохання, скарги та бачення розвитку рідних сіл. На загальних зборах всі пропозиції були винесені на загал керівництвом громади, також до них додалися нові, озвучені під час зборів.

13:28 28.02.2023

МОЖЛИВОСТІ БЕЗОПЛАТНОГО ДЛЯ ОСОБИ НАВЧАННЯ  НА ПІДСТАВІ ВАУЧЕРА НА ОСВІТУ

МОЖЛИВОСТІ БЕЗОПЛАТНОГО ДЛЯ ОСОБИ НАВЧАННЯ НА ПІДСТАВІ ВАУЧЕРА НА ОСВІТУ

Не зареєстровані як безробітні особи мають право отримати у службі зайнятості ваучеру на освіту.  Вибір професії (спеціальності), форми навчання та навчального закладу здійснюється особою. Навчання можливе без відриву від роботи.

12:11 28.02.2023

Вирішувати проблеми через діалог: в 14 громадах Полтавської області розпочинається новий проєкт

Знайти порозуміння між мешканцями та іншими зацікавленими сторонами в громаді, врахувати інтереси різних груп при прийнятті рішень, побудувати стійку та продуктивну комунікацію між органами влади та жителями громади для вирішення актуальних проблем. Саме на це спрямований проєкт “Лабораторії творчого діалогу в громадах”, в якому бере участь Полтавська область. Проєкт реалізується Спілкою «Громадські ініціативи України» за підтримки Програми «U-LEAD з Європою», і спрямований на посилення діалогового підходу як важливого інструменту реалізації місцевого самоврядування в українських громадах.

15:14 24.02.2023