16 лютого в Україні відзначають День єднання

Це свято було засноване у 2022 році Володимиром Зеленським, щоб згуртувати українців на тлі тривожних новин про можливий повномасштабний напад росії на територію України.

09:15 16.02.2023

Вітаємо вихованку студії естрадно-спортивного танцю “Ритм” Ілону Порохню з бронзою на Чемпіонаті з чирлідингу

Ілона Порохня виборола ІІІ місце на чемпіонаті міста Полтави з чирлідингу, що днями відбувся в обласному центрі. Окрім цього Ілона в складі дуету посіла І місце в номінації джаз дует юніори. Вітаємо спортсменку, тренерку Інну Троцьку та батьків дівчинки з перемогою.

14:02 14.02.2023

Бригада оперативного призначення «Кара-Даг» – одна з восьми штурмових бригад, які формуються в межах національної кампанії добровільного рекрутингу «Гвардія наступу»

По всій Україні триває добровільний набір вмотивованих українців до підрозділів Нацгвардії, Нацполіції та Державної прикордонної служби.

10:00 14.02.2023