Дата: від до Скинути

У Новоселівській громаді розпочинає роботу проєкт "Мобільні медичні бригади Червоного хреста України"

Перша зустріч відбудеться 14 березня (вівторок) у селі Черкасівка у приміщенні ФАПу. Лікар чекатиме на вас з 9:30 до 12:00. Після 12:00 бригада відвідає пацієнтів, які не мають можливості приїхати (лежачі хворі).

12:36 10.03.2023

Вітаємо з днем народження заступницю сільського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Наталію Базавлук!

Наталіє Олегівно, найголовніше – будьте щасливою! Адже щастя – це і є здоров’я, любов близьких, можливість розпочинати та закінчувати день з усмішкою на обличчі! Тож нехай все це і навіть більше в Вас буде! Нехай здійснюються мрії, збуваються бажання. З днем народження!

08:42 10.03.2023

Легендарний підрозділ, який під час російського вторгнення в Україну 2022 року став осередком оборони міста Маріуполь і надалі героїчно утримував комбінат "Азовсталь"

«Азов» звільняв Маріуполь у червні 2014 року, брав участь в боях під Іловайськом, обороняв Маріуполь з кінця серпня 2014 року, здійснював наступ на Широкине у лютому 2015 року, виконував завдання в районі проведення АТО (пізніше ООС). Силами підрозділу проведено успішну Павлопіль-Широкінську операцію у 2015 році, виконано низку успішних бойових завдань у районі Світлодарської дуги.

14:06 09.03.2023

Зустріч з фахівцем пенсійного фонду відбудеться 04 травня 2023 року

Шановні жителі громади, нагадуємо, що 04 травня  2023 року, з 9:00 до 12:00 в приміщенні Новоселівської сільської ради спеціаліст Головного Управління Пенсійного фонду в Полтавській області безкоштовно надаватиме консультації.

13:00 09.03.2023

Представники місцевого самоврядування Полтавської області  розпочали навчання     новим методам вирішення конфліктів для посилення згуртованості

Представники місцевого самоврядування Полтавської області  розпочали навчання    новим методам вирішення конфліктів для посилення згуртованості

Методикам використання діалогових підходів під час проведення консультацій з громадськістю навчалися представники 15 громад Полтавської області під час заходу, що відбувся 3 березня 2023 року в місті Полтава.

12:00 09.03.2023