COMMUNITY POLICING "Взаємодія заради спільного безпечного простору"

Дата: 15.09.2023 11:45

У рамках Всеукраїнського тижня громадського суспільства, у Новоселівській сільській раді було проведено круглий стіл спільно з поліцейським офіцером громади Горою Ігорем Вікторовичем за участі секретаря сільської ради Плиски Наталії Миколаївни, заступника сільського голови Базавлук Наталії Олегівни, в.о. директора Центру надання соціальних послуг Глоби Оксани Василівни.

Тема засідання COMMUNITY POLICING "Взаємодія заради спільного безпечного простору".

Поліцейським громади було ознайомлено учасників круглого столу з поняттям «Communiti policing» (взаємодія поліції та громади) та обговорено взаємодію Служби у справах дітей з у повноваженими підрозділами Національної поліції щодо соціального захисту дітей, виявлення причин, що зумовлюють дитячу бездоглядність і безпритульність та запобігання вчиненню дітьми правопорушень.

Оремо було наголошено про попередження кібершахрайства серед осіб похилого віку, адже саме ця категорія осіб є найбільш вразливою. Під час засідання круглого столу також було обговорено план заходів пов'язаних з безпековим середовищем громади.