Дата: від до Скинути

В Україні поновлено програму «Рука допомоги» – кредити непрацюючим громадянам з малозабезпечених сімей на початок чи розвиток власної справи

Однією з цілей соціальної політики в Україні є максимальна допомога особам і родинам, які опинились у складних життєвих обставинах, та забезпечення умов для подолання цих обставин.

10:12 20.03.2023

Просимо всіх жителів громади та наших друзів підтримати петицію про присвоєння звання "Герой України"(посмертно) військовослужбовцю, нашому земляку - Сергію Горожанкіну

Сергій Горожанкін (26.05.2002 -12.03.2022), житель села Рунівщина, закінчив Рунівщинську ЗОШ, перед армією працював на агропідприємстві. Після завершення строкової служби вирішив продовжити захищати Україну в десантно-штурмових військах.

13:48 17.03.2023

Увага! Інформація щодо спектра безоплатних аналізів

Жителі Новоселівської громади, які уклали декларації з лікарями нашої громади та внутрішньо переміщені особи, які зареєстровані на нашій території можуть безоплатно здати більш широкий спектр аналізів.

10:40 17.03.2023

Настрій бойовий – доброволець штурмової бригади Нацполіції «Лють» Микола Наливайко пройшов перший етап навчання

Полтавець Микола Наливайко ще місяць тому був серед перших добровольців, які подали заявку на участь у відборі до Об’єднаної штурмової бригади «Лють».

11:20 16.03.2023

«Навіть у тилу ворог не почувається безпечно», — розвідник бригади «Спартан» розповів про бойові зіткнення

Підрозділ нацгвардійця знищує логістичні вузли та артилерійські розрахунки противника на Бахмутському напрямку.             Військовослужбовець служить у Нацгвардії три роки. Нині він – розвідник. Працює в одній із бойових груп. За відсутності командира очолює її. Пройшов ряд гарячих точок, брав участь у звільненні Руської Лозової.

10:55 15.03.2023

Зміни щодо розміру та тривалості допомоги по безробіттю

29 жовтня 2022 року набрав чинності Закон України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо реформування служби зайнятості, соціального страхування на випадок безробіття, сприяння продуктивній зайнятості населення, у тому числі молоді, та впровадження нових активних програм на ринку праці».

11:29 14.03.2023

На Полтавщині проводять тренування бійців штурмової бригади поліції «Лють», яка формується в межах «Гвардії наступу»

Українські військові – наша сила і гордість. Вони боронять країну від підступного ворога. З метою посилення наступальних можливостей українських Сил оборони триває кампанія добровільного рекрутингу «Гвардія наступу». Формуються 8 штурмових бригад під егідою МВС. Це добровільний набір до підрозділів, це не мобілізація.

09:42 14.03.2023