Дата: від до Скинути

Нагадуємо, 14 березня в нашій громаді розпочинає роботу проєкт "Мобільні медичні бригади Червоного хреста України"

Перша зустріч відбудеться 14 березня (вівторок) у селі Черкасівка у приміщенні ФАПу. Лікар чекатиме на вас з 9:30 до 12:00. Після 12:00 бригада відвідає пацієнтів, які не мають можливості приїхати (лежачі хворі).

09:07 14.03.2023

Вітаємо з днем народження лідерку культурно-масового життя нашої громади — Юлію Загребу!

Залишайтеся такою ж мудрою, доброю, гарною та сильною, прикрашайте цей світ собою та даруйте тепло та світло всім навкруги, бо Ви це вмієте, як ніхто! Бажаємо любові, жіночого щастя, здійснення заповітних мрій та радощів щодня.

08:20 14.03.2023

Увага! Грантова програма для мікро- та малих підприємств Полтавщини

Міжнародною організацією з міграції (МОМ) у межах проєкту ,,Рішення в сфері безпеки людини в Україні”, відкрито грантову програму  для  мікро- та малого бізнесу Полтавської області.

13:48 13.03.2023

Розпорядження про скликання 25 сесії восьмого скликання Новоселівської сільської ради

21 березня  2023 року о 14.00 в приміщенні Рунівщинського будинку культури за адресою с. Рунівщина вул. Михайла Гаврилка, 15 відбудеться 25 чергова сесія восьмого скликання Новоселівської сільської ради.

13:00 13.03.2023

Увага! З 13.03. по 23.03.2022 року буде перебувати в відпустці адміністратор ЦНАСПу в селі Черкасівка - Людмила Рябокінь

На цей період послуги для жителів сіл Черкасівка, Божки, Божкове, Бурти, Вербове, Вільхівщина, Коломак, Опішняни будуть надаватися в ЦНАСПі села Новоселівка. За адресою пров. Підлісний, 6.

09:35 13.03.2023