Дата: від до Скинути

2 лютого 2023 року в приміщенні Новоселівської сільської ради відбудеться зустріч з спеціалістом Головного Управління Пенсійного фонду в Полтавській області

Шановні жителі громади, нагадуємо, що 2 лютого 2023 року, з 9:00 до 12:00 в приміщенні Новоселівської сільської ради спеціаліст Головного Управління Пенсійного фонду в Полтавській області безкоштовно надаватиме консультації.

13:11 01.02.2023

Полтавська обласна філармонія запрошує всіх жителів, гостей та друзів Новоселівської громади на концертну програму "З любов'ю, для Вас"

На вас чекатиме виступ Миколи Гармаша – заслуженого артиста України, провідного соліста Полтавської обласної філармонії, лауреатки Всеукраїнських та Міжнародних конкурсів - Марини Ткаченко, Оксани Владикіної, ведуча – чарівна Катерина Кібенко.

09:05 01.02.2023

Можливі тимчасові перерви в електропостачанні в селах Рунівщина та Сягайли 2023 року

У зв’язку з виконанням робіт, пов’язаних з розчищенням трас повітряних ліній АТ  “ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО” 2-3  лютого  2023 р. з  8:00 до 14:00 можливі тимчасові перерви в електропостачанні в селах Рунівщина та Сягайли.

11:16 31.01.2023

Інформація від АТ "Полтаваобленерго"

30 січня в зв'язку з перевищенням лімітів вводиться графік погодинного відключення електроенергії з одночасним вимкненням двох черг - основної та додаткової.

11:33 30.01.2023