15 вересня Новоселівська громада провела в останню путь свого земляка, жителя села Божкове, солдата ЗСУ Пасічника Ярослава

Дата: 15.09.2023 15:00

Народився Ярослав 29 травня 1990 року в селі Кустолове Новосанжарського району Полтавської області.

З початком повномасштабного вторгнення перебував у місцевій теробороні, займався волонтерством, доставляв гуманітарну допомогу у віддалені прифронтові деокуповані села.

Був призваний на військову службу за призовом у січні цього року. Служив оператором 12 десантно-штурмової роти 3 десантно-штурмового батальйону 87-го окремого аеромобільного батальйону військової частини А2582.

Фото без описуФото без описуФото без описуФото без опису

Виконуючи бойове завдання, вірний військовій присязі, у бою за нашу Батьківщину-Україну, загинув 31 серпня 2023 року під час ворожого обстрілу в районі населеного пункту Вербове, Пологівського району Запорізької області.

В Ярослава залишилася мама та дідусь.

Поховали героя на новій Алеї Героїв у селі Затурине.

15 вересня українці також попрощалися з жителем Диканської громади Андрієм Москаленком.

Важко висловити словами, як жителі громади співпереживають втраті, що переживають родини Героїв!

Ми будемо пам'ятати про них завжди! Нехай земля їм буде пухом!

Вічна пам’ять Героям! Слава Україні!