Дата: від до Скинути

Неприпустимо спалювання стерні, сухої трави та інших поживних решток на полях, луках, вздовж доріг та лісів

Лише за суботу 25 березня рятувальники Полтавщини загасили в області 47 пожеж на відкритій місцевості. З початку року надзвичайники ліквідували 204 пожежі на 167 га землі. Нагадуємо усім не свідомим жителям, що під час воєнного стану спалення сухостою вважається ДИВЕРСІЄЮ! Відповідальність за злочини, передбачені ст. 113 “Диверсія”, караються від 15 років до довічного ув’язнення.

09:56 27.03.2023

Просимо підприємців Новоселівської громади взяти участь в опитуванні від Полтавської ОВА

В області розпочато внесення змін до Стратегії розвитку Полтавської області на 2021-2027 роки та регіональної програми підтримки підприємництва. Просимо підприємців Новоселівської громади взяти участь в опитуванні, шляхом заповнення анкети, перейшовши за посиланням:

09:35 27.03.2023

У березні – річниця загибелі наших Героїв, найкращих синів України, які поклали життя, захищаючи свою рідну землю. Наших земляків - Сергія Горожанкіна та Сергія Дулькевича

Розділяємо з рідними скорботу та біль втрати, вшановуємо пам’ять Сергіїв та всіх полеглих захисників України.

13:37 24.03.2023

Нагадуємо, що викидати тверді побутові відходи потрібно саме до бака, а не поряд

"Шлях непотребу до бака лежить через нашу свідомість". Здавалося б, це зрозуміла і проста істина, але реалізувати її, як виявляється, складно. Дехто з жителів громади попри порожні баки, продовжує складати непотріб поруч з ними.

09:42 23.03.2023