Відтепер власник житла може «виписати» особу зі свого житла без її згоди

Законодавство щодо реєстрації місця проживання досить тривалий час залишалось бюрократичною спадщиною радянського режиму. Донедавна, зняти особу з реєстрації можна було лише у судовому порядку, якщо особа добровільно не погодилась самостійно подати відповідну заяву.

12:51 31.03.2023

Інформація для (ВІЙСЬКОВОЗОБОВ’ЯЗАНИХ) чоловіків, які зареєстровані на території Новоселівської громади

На виконання вимог Закону України «Про військовий обов’язок і військову службу» від 25.03.1992 №2232-ІХ (зі змінами), Порядку організації та ведення військового обліку призовників, військовозобов’язаних та резервістів, затвердженому постановою Кабінету Міністрів України від 30.12.2022 №1487, усі чоловіки віком від 18-ти до 60-ти років мають з’явитися до Полтавського районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки (колишній військомат) з метою оновлення (уточнення) військово-облікових даних та відновлення (заміни, виготовлення) військового-облікових документів, а саме:

09:17 30.03.2023

Нагадуємо підприємцям, що продавати алкоголь та тютюн особам, які не досягли 18 років ЗАБОРОНЕНО

Днями у селі Терентіївка сталася пригода. Під час профілактичного рейду поліцейський офіцер громади виявив неповнолітніх, які придбали в місцевому магазині алкоголь. Стосовно продавця складено адміністративний протокол за ч. 2 ст. 156 КУпАП.

14:38 29.03.2023

Відтепер власник житла може «виписати» особу  зі свого житла без її згоди

Відтепер власник житла може «виписати» особу зі свого житла без її згоди

09:24 29.03.2023

Новоселівська громада щиро вітає з днем народження завідувачку відділення соціальної допомоги вдома — Наталію Любимовську!

Хочемо побажати ніколи не зупинятися, сміливо мріяти, швидко діяти, бути впевненою у собі та своїх бажаннях. Нехай кожна мета буде досягнутою завдяки доброму здоров‘ю, підтримці Ваших люблячих друзів та близьких. Вітаємо!

08:20 29.03.2023

УВАГА! Інформація ВИКЛЮЧНО для внутрішньо переміщених осіб, які зареєстровані на території Новоселівської громади

04 квітня 2023 з 11-00 до 15-30 у селі Божківське працюватиме мобільна група гуманітарного центру «Проліска» - Полтава. За адресою: Божківський будинок культури (вул. Центральна, 7).

14:13 28.03.2023