Цікавий та насичений освітній процес у Новоселівській школі

Дата: 13.11.2020 11:33

Початок листопаду був насичений подіями у Новоселівській школі. Так, учні під керівництвом педагогів брали активну участь у проведенні тижня української мови та літератури.

Школярі випустили стіннівки до Дня української писемності та мови. Учителі української мови та літератури Педченко А. О., Ширіна В. Ю. ознайомили учнів із планом проведення тижня української мови та літератури. Відбулися тематичні виставки художньої, наукової та публіцистичної літератури про українську словесність «Душа народу бринить у слові».

Учні 10 класу Горнило А., Кондак А., Метревелі А., Ревенко Т., Феденко А. провели усний журнал «Любіть Україну і мову її солов’їну».

До Дня української писемності та мови відбувся брейн-ринг «Знавці української мови» між учнями 7-го класу. Команда «Усмішка» (капітан Гордієнко К.) виборола перше місце, друге посіла команда «Полтавці» (капітан Харук Н.). Семикласники продемонстрували ґрунтовні знання з теми, згуртованість, наполегливість у боротьбі за перемогу.

Учні 5-11 класів переглянули мультимедійні презентації та відеоролики «З витоків української писемності».

Крім того, учні й учителі школи брали участь у написанні радіодиктанту національної єдності-2020 «Виклики книжкової ери». До цієї акції вони долучаються впродовж багатьох років, адже радіодиктант – це своєрідний флешмоб, акція єднання навколо рідної мови, участь у якій може взяти кожен охочий. Цього року в тексті диктанту були слова на перевірку Українського правопису 2019 року. Перше місце посіла учениця 11 класу Пилипенко А.; друге місце – Харук Н., Конопльов М. (учні 7 класу); третє місце – Феденко А. (учениця 10 класу).

У проведенні радіодиктанту активну участь брали учителі школи – Пентова А.А., Москаленко Я.Г., Сененко Т.М., Драч А.В., Педченко А.О., педагог-організатор закладу Гриценко Т.М.