Відбулася щотижнева апаратна нарада

Дата: 23.11.2020 12:21

Під керівництвом голови сільської ради Євгена Бови в понеділок, 23 листопада 2020 року, відбулася апаратна нарада за участю керівників відділів, а також підприємств і установ сільської ради, на якій було підсумовано роботу за попередній тиждень та окреслено заходи на найближчий період.

Керівники відділів та установ доповіли про проведену роботу, зазначили проблемні питання та шляхи їх вирішення.

В ході апаратної наради Євген Бова проінформував про поточний стан справ у громаді, вказав на проблемні питання, підвів підсумки проведення заходів, які відбулися на минулому тижні. Акцентував увагу на необхідності розробки і затвердження важливих програм: по санітарному очищенню і озелененню громади, по розвитку туризму та по термомодернізації закладів бюджетної сфери. Ці програми вкрай важливі для планування бюджету на наступний рік. Заплановано розглянути проект бюджету Новоселівської об’єднаної територіальної громади на 2021 рік на засіданні виконкому, який відбудеться 26 листопада.

Обговорено ряд робочих питань. Зокрема, стосовно ремонту вуличної мережі освітлення в селах Нестеренки і Мар’ївка, які вже сьогодні почались, перереєстрації службових автомобілів, підвозу дров малозабезпеченим сім’ям, встановлення «лежачого поліцейського», проведення приватизаційних процедур по гуртожитках, передачу на баланс сільської ради закладів освіти, тендерних процедур для придбання обладнання і меблів для їдальні і харчоблоку Новоселівської школи.

Голова поставив завдання провести повну інвентаризацію бувших сільських рад та вирішити питання з опаленням цих приміщень, які будуть використовуватися як будинки дитячої творчості з можливістю надання соціальних послуг і послуг ЦНАПу.

За підсумками апаратної наради керівникам відділів та установ були надані відповідні доручення.