Вітаємо з Днем Гідності і Свободи!

Дата: 21.11.2020 09:54

День Гідності і Свободи – це вшанування тих подій в історії сучасної України, які змінили життя багатьох українців, їх бачення світу, своєї держави і себе, як людини в цілому.

Майдан об’єднав весь український народ навколо високої мети - відстоювання гідності та свободи кожного з нас. Небесна Сотня Майдану пожертвували найціннішим – життям! Вони стояли до кінця, не злякавшись погроз і пострілів. Це люди, подвиг яких ми будемо пам’ятати вічно, їхня мужність переказуватиметься з покоління в покоління. Вони – Герої нашого часу!
Тож нехай любов до нашої неньки України єднає нас! Нехай на нашій землі, як писав Великий Кобзар, ніколи врага не буде, супостата, а буде син, і буде мати, і будуть люди на землі!
Бажаємо мирного неба, єдності, благополуччя і добробуту Вам та Вашим родинам! Слава Україні!